TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
triger geri yakıt yaris dizel yeni DUAL SELECT araba resimleri test 2011 çağırma +corolla renault test% toyota barcelona kaza auris karşılaştırma renault% corolla dergi +2011 lastik

Yeni Toyota Verso S 2011

3 posters
YazarMesaj
Haberci
General
General
Haberci

toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Empty
MesajKonu: Yeni Toyota Verso S 2011   toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimePerş. 28 Ekim - 14:17

toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Toyota-verso-s_460x0w

Avrupa’da gelecek yıl satışına başlanması planlanan aracın ilk etapta Japonya’dan ithal edilmesi beklenirken, Avrupa pazarları için Verso ile birlikte Adapazarı fabrikasında üretilmesi ihtimali de gündeme gelmiş oldu. Japonya’da “Ractis” adıyla satılan ve Yaris modelinin temellerini taşıyan Verso-S, Avrupa’da popülaritesi ve satışları giderek artan küçük minivan pazarında rekabet edecek.
Citroen C3 Picasso, Kia Venga, Opel Meriva, Renault Modus gibi modellere rakip olacak yeni Verso-S, aynı zamanda Toyota’nın bu sınıfa geri dönüşü anlamına gelecek.
Nitekim 1999’da Avrupa’da Yaris Verso’yu piyasaya sunan Toyota, Fransa’da üretilen bu modelin satışını, o dönemde bekleneni verememesi nedeniyle 2006’da sonlandırmıştı. O dönemde yıllık 80 bin adet civarında olan B sınıfı minivan satışlarının, özellikle geçen yıl 400 bin adedi geçmesi, Toyota’nın da fikir değiştirmesine neden oldu.

Adapazarı’nda üretilir mi?
Toyota tarafından “Avrupa’nın en kısa minivanı” olarak nitelenen, ancak iç mekanın kullanışlılığı açısından pek çok yenilik getireceği söylenen Verso-S’in satışına, 2011 yılının başlarından itibaren Avrupa ülkelerinde başlanacağı bildiriliyor.
İlk etapta Japonya’dan getirileceği söylenen Verso-S’in, sonraki dönemde Avrupa pazarları için Toyota’nın bu bölgedeki fabrikalarından birinde üretilmesi ihtimalinin de gündeme gelmesi bekleniyor. Böyle bir durumda da, Avrupa’da Verso’nun tek üretim merkezi olan Adapazarı fabrikasının Verso-S’in üretilebileceği adaylardan biri olarak görülüyor. Diğer aday ise, Yaris’in üretildiği Fransa.
Toyota Avrupa Ürün Planlama ve Pazarlama Genel Müdürü Duncan McMath, geçtiğimiz aylarda “Önümüzdeki dönemde Türkiye’de ürettiğimiz araçlara yenileri eklenecek. Bu Türkiye’de ürettiğimiz mevcut araçların farklı gövde tipleri olacak” ifadesini kullanmıştı. Bu açıklama Corolla Sedan’ın yeniden Adapazarı’nda üretilmesi olasılığını gündeme getirmişti. Verso-S, bu olasılıklara bir yenisini eklemiş oldu.
Adapazarı fabrikasında Auris ve Verso modellerine eklenmesi düşünülen yeni model için yıl sonuna doğru kararın netleşmesi bekleniyor. Bununla birlikte, donanımları ve özelliklerinin yanı sıra Verso-S’in üretim yeri de büyük ölçüde Paris’te netleşmiş olacak. Kaynak: Milliyet
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Yeni Toyota Verso S 2011   toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimePerş. 28 Ekim - 19:57

Simdiki Yaris'ten 23 cm daha uzun. Muhtemelen yaris 2012 ile birçok ortak noktasi olacak. Yarisi begeniyorum ama bagaji küçük diyenler için verso-s Smile
https://yaris.yetkin-forum.com
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Yeni Toyota Verso S 2011   toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimeCuma 29 Ekim - 16:46

Bugün fuarda gördüm verso serisini. Versonun icine bindim verso s i sadece disardan görebildim. Yukaridaki mesajimda da söyledigm gibi yarisin bagajini küçük bulanlara verso s aurisi küçük bulana verso uygun olabilir. Verso s te toyotanin 1.33 lük popüler motoru kullanilmis. Teknik detaylari bende merak ediyorum.
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Yeni Toyota Verso S 2011   toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimePaz 28 Kas. - 0:54

seralto
Çavuş
Çavuş
seralto

MesajKonu: Geri: Yeni Toyota Verso S 2011   toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimePaz 28 Kas. - 15:30

bu arabanın fiyatını çok merak ediyorum çok...
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Yeni Toyota Verso S 2011   toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimePaz 28 Kas. - 18:12

Yarisi seven ancak küçük bulanlar için ideal bir araca benziyor. Ben fiyatının 35 binden başlayacağını düşünüyorum. Dizeli 40 tan başlar sigara
seralto
Çavuş
Çavuş
seralto

MesajKonu: Geri: Yeni Toyota Verso S 2011   toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimePaz 28 Kas. - 20:33

Orhan, ben bu en son kurban bayramında yaptığım yolculukta gördüğüm insanlar (potansiyel katiller) yüzünden arabayı biraz büyütsem mi diye düşünür oldum. Tabii, bu konuda biraz araştırma yapmak gerekiyor, yani bir kaza anında arabanın cüssesi ne kadar rol oynuyor. Dolayısıyla kendimce biraz araştırma filan yapıyorum da, çok pahalı ya arabalar Türkiye'de. Yaris'in ardından da birçok arabanın o kadar da ekonomik gelmeyeceğinin farkındayım. Maalesef Toyoda da bence oldukça pahalı satıyor arabalarını Türkiye'de.
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Yeni Toyota Verso S 2011   toyota - Yeni Toyota Verso S 2011 Icon_minitimePaz 28 Kas. - 21:02

Kaza anında verso s ile yaris arasında sağlamlık farkı olmaz çünkü verso s yaris platformunda üretilen bir araç bence afro

Yeni Toyota Verso S 2011
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Makyajlı 2011 Toyota Auris
» Toyota Corolla Verso 2009 2010 Yeni Kasa
» Yeni Fiat Uno 2011 yılını bekliyor
» 2011 TOYOTA YARIS CHANGES
» Yeni Toyota Corolla 1.33