TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
lastik +corolla çağırma yakıt triger resimleri renault yaris toyota kaza araba yeni dergi test% karşılaştırma test 2011 +2011 auris corolla barcelona dizel SELECT DUAL renault% geri

Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı

4 posters
YazarMesaj
orheen
General
General
orheen

Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Empty
MesajKonu: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimePerş. 26 Şub. - 17:26

Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Files.php?file=ev_yapımı_lamborghini_978604125
ABD'li otomobil tutkunu Ken Imhoff, kendi Lamborghini'sini kendi yaptı.

Wisconsin kentinde yaşayan Ken, “1981 yılında ‘Cannonball Run' isimli bir film seyretmiştim. Ondan sonra hep Lamborghini'm olsun istedim. Ancak, bu kadar çok parayı karşılayacak durumum yoktu.

Ben de kendim yapmaya karar verdim. Sağdan-soldan parçalar topladım. Bir kısmını ellerimle yaptım. 10 yıllık çalışmamın sonucunda başardım” diye konuştu.

Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Ev_yapımı_lamborghini_1 Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Ev_yapımı_lamborghini_2 Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Ev_yapımı_lamborghini_3 Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Ev_yapımı_lamborghini_4 Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Ev_yapımı_lamborghini_5 Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Ev_yapımı_lamborghini_6 Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Ev_yapımı_lamborghini_7
https://yaris.yetkin-forum.com
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimePerş. 26 Şub. - 19:34

ellerine saglık mükemmel yapmış, tam anlamıyla süper, fakat dışı çok profesyonel olmasına rağmen içini çok amatörce yapmış..çarpışan araba gibi olmuş içi aynı..
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimePerş. 26 Şub. - 19:41

Ne kadara mal etmiş acaba. Yani 10 yıl boyunca harcadığı paranın miktarını merak ettim doğrusu.

Kendi Lamborghini'ni kendin yap politikası güzel ama o ayrı Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 1440

Evet aracın dışına gösterdiği özeni aracın içine göstermemiş. Biz ülke olarak otomobil üretemiyoruz ama el oğlu tek başına yapabiliyor. sigara
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimePerş. 26 Şub. - 20:10

hangi arabadan yaptı bunu acaba?? Suspect
ErKn
Çavuş
Çavuş
ErKn

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeCuma 27 Şub. - 19:59

mehmetay18 demiş ki:
ellerine saglık mükemmel yapmış, tam anlamıyla süper, fakat dışı çok profesyonel olmasına rağmen içini çok amatörce yapmış..çarpışan araba gibi olmuş içi aynı..

Evet güzel olmuş!!! Mehmet abi sana katılıyorum içi gerçekten vasat Şeytan2
Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 1440
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeCuma 27 Şub. - 21:35

vasatmı erkan?? vasat dediğin bizim arabalar , bununki bi rezalet bence Smile
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeCuma 27 Şub. - 21:59

mehmetay18 demiş ki:
vasatmı erkan?? vasat dediğin bizim arabalar , bununki bi rezalet bence Smile

Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 917530 Adam kendi imkanlarıyla yapmış ben beğendim. Adamın azmine de hayran kaldım. Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 36943
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeCuma 27 Şub. - 22:01

onu baştan tebrik ettik zaten abicim Smile tabikide kolay değil çok emek vermiş belli, fakat dışını okadar güzel yapan bi adam içini nasıl böyle çirkin yapmış onu eleştiriyorus.. Smile
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeC.tesi 28 Şub. - 9:00

içi çirkin ama ön konsol kaplamasına dikkat çekmek istiyorum..deri..dikişler falan, el emeği göz nuru vallahi.. What a Face
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimeSalı 3 Mart - 11:55

yauv iç tasarıma o kadar laf ettik de, adamın bir bildiği varmış..bu resme dikkatinizi çekerim..

74-78 arası üretilmiş lambo countach LP 400 iç mekan;

Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Adszwot

Shocked polis Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 180924
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı   Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı Icon_minitimePerş. 5 Mart - 20:29

Hakkaten epey benziyormuş, adam orjinali gibi bir döşeme yaptırsa iş tamamdır Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı 457255

Kendi Lamborghini'sini Kendi Yaptı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kia'dan kendi kendine durup kalkacak model
» Volvo’cular panik yaptı
» Lexus ile Bmw Kafa Kafaya Test Yaptı!
» Çılgın Türkler, kendi kendine giden akıllı araç için düğmeye bastı
» Fiat hatrick yaptı! Yine avrupanın en iyisi