TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
araba çağırma yaris kaza auris dergi corolla toyota DUAL SELECT lastik +2011 geri dizel renault% barcelona test yakıt resimleri renault yeni triger 2011 +corolla karşılaştırma test%

What car en az sorunlu araç sıralaması

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı

What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:16

Tarih sırasına göre yazıyorum:

Renault 12 TS.1980 senesinde babamın satın aldığı ilk araba.

Şahin

Hyundai Excel LS

Hyundai Excel GLS

Seat Cordoba

Seat Marbella

Seat Ibiza

Ford Fusion

Toyota Yaris

Eşimin vasıtasıyla kullandığım arabalar:

Fiat Uno

Volkswagen Polo Classic

Volkswagen Bora

Volkswagen Jetta

Eskiden otomobil bir yatırım aracı olarak kullanılırdı. Bu gün, atıyorum 20.000 TL’ ye aldığın bir arabayı bir sonraki sene 22-23.000 TL’ye satıp, üstüne biraz daha para koyarak model yükseltebiliyordun. Günümüzde ise durum tamamen tersine döndü. Bu gün 30.000 TL’ye aldığın arabayı iki gün sonra 27.000 TL’ye altı ay sonra da 25.000 TL’ye anca satabilirsin. O da Toyota, Honda, Renault gibi ikinci sahibini fazla üzmeyen bir araba ise.

Şahsıma ait araçlardan Şahin’i İstabul Cennet Açık Oto Pazarından aldım, Renault’u da orada sattım. Hyundai Excel GLS ve Seat Cordoba’yı Altunizade/ Papyon’dan aldım. Diğerlerini yakın çevremdekiler, internet, gazeteler, DOD kanalıyla alıp-sattım.

Sevgili Orhan, üstte belirttiğim arabaların adetine bakıp aldanma. Arabadan, özellikle motordan çok fazla anlamam. Araç yolda kalsa, kaputu açıp servis beklerim. Arabaya merakım son yıllarda arttı.
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:29

Abi motordan anlamasanda sonuçta arabayı görünce, kullanınca doğru fikir yürütebilirsin o açıdan dedim. Epey araba görmüş geçirmişsin. İnşallah ilerleyen zamanlarda listene corolla verso yu da eklersin What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 457255
https://yaris.yetkin-forum.com
kir-pi
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:31

İnşallah ekleyecek versoyu listesine, kesinlikle tavsiyemdir
http://www.filmstop.com
guardiola
General
General

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:33

coşkun abi bişey sorucam..oto pazarlarında araba aldım demişsin..alırken ne yaptın??

yani hep merak etmişimdir..ne kadar güvenilir oluyo bu şekilde..almak istediğin aracı tutup bir ustaya mı gösteriyodun

ya da yetkili servise?? değişeni varsa ve sahibi söylemezse nasıl anlaşılır böyle bişey??

deneyimlerinle bizi aydınlatırsan sevinirim saygı
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:35

kir-pi demiş ki:
İnşallah ekleyecek versoyu listesine, kesinlikle tavsiyemdir

Şirket şoförü 1.6 sını beğenmiyordu 160 tan sonra çok zorlanıyor falan diyordu adam alışmış 200 le gitmeye What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 917530 doblo ile bile adam 200 le gidiyor. Şirket aracı almayın sakın.

Bende bir sefer izmite gidip gelmiştim verso ile içi gerçekten geniş ve konforlu.

Coşkun abime yakışır What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 36943
kir-pi
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:40

verso oldukça ağır bir araç 1.6 motor tabiki zorlanacak ama bunlar zaten aile arabası kullanacak kişinin 120 sonrası hızlarda gözü olmamalı
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:47

Verso'yu Allah mı söyletti ne, sevgili kir-pi. Exclamation İnşallah. Şu kriz bir bitsin de. Şeytan2 Etkisi en az 2-3 yıl sürer diye düşünüyorum. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 904324

What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 1440
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:50

kir-pi demiş ki:
verso oldukça ağır bir araç 1.6 motor tabiki zorlanacak ama bunlar zaten aile arabası kullanacak kişinin 120 sonrası hızlarda gözü olmamalı

Ya da 1.8 motor seçeneğini alır. Wink
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:55

Coşkun abi sen zaten hızı sevmiyorsun. 1.6 senin için ideal. Kriz bitsin hem yeni kasa ile ilgili yorumları takip edersin. Bende elimden geldiğince haberleri derleyip buraya koyarım. okeydir

Aslında şimdiki kasanın 2. eli de çok güzel. Karar senin
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:56

caş demiş ki:
Verso'yu Allah mı söyletti ne, sevgili kir-pi. Exclamation İnşallah. Şu kriz bir bitsin de. Şeytan2 Etkisi en az 2-3 yıl sürer diye düşünüyorum. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 904324

valla ben elimden geldiğince çocuklu ailelere MPV türü araç öneriyorum dinleyen dinler dinlemeyen gider başka birşey alır sonra yaw bunun bagajı bize yetmiyor der kendi bilir, bunun benzer bir örneğini çok yakın bir arkadaşımda yaşadım, sümbülü vardı sattı başka araç arıyordu ısrarla 2. el scenic 2 tavsiye ettim sonra lag 2 kasa değiştireceği sırada çok iyi bir kampanya yapmıştı gitti lag 2 aldı (fiyatı gerçekten çok uygundu) ama sonrasında bu araç dar soklardan dönmüyor ile başladı ilk memleketine gittiğinde de bunun bagajı sümbülden küçükmüş demek ile devam etti, halbuki alsaydı bir scenic 2, 4.3 m ile 30 cm daha kısa idi lag 2 den şehir içinde daha rahat kullanacaktı, istediği gibi koltukları falan yatırarak kocaman bagaj sahibi olacaktı, burda sürekli scenic muhabbeti yaptım ama VERSO kesinlikle daha iyidir, benim aldığım dönemdeki kasaları çok kötüydü hemde daha pahalıydı o nedenle Scenic almıştım
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:59

Versonun yeni kasasını merak ettim iyice, araştırayım.
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 20:07

guardiola demiş ki:
coşkun abi bişey sorucam..oto pazarlarında araba aldım demişsin..alırken ne yaptın??

yani hep merak etmişimdir..ne kadar güvenilir oluyo bu şekilde..almak istediğin aracı tutup bir ustaya mı gösteriyodun

ya da yetkili servise?? değişeni varsa ve sahibi söylemezse nasıl anlaşılır böyle bişey??

Araba hoşuma gitmişse kesinlikle kaparo falan vermem. Evil or Very Mad Ertesi gün satın almaya karar verdiğimde bir sorun çıkıp, almaktan vazgeçersem param yanabilir. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 90791 Bostancı Oto Sanayinde benim ve eşimin tanıdığı ustalara var. Arabayı oraya görüp, baştan aşağı incelettiririm. Satıcı razı olmaza ise vazgeçerim. Mad Kaportadaki bir-iki parça boya, çok derin olmayan çizik, çamurluğun değişmesi benim için çok önemli değil. Wink Yeter ki çok belirgin olmasın, beni rahatsız etmesin. Oto kiralama şirketi sahibi iki dostum var, onların da görüşünü alırım. Emniyette de eşimin tanıdıkları var. Onlar vasıtasıyla da araç sorgulaması yaptırırım.

caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 20:12

Sevgili kir-pi, Scenic'lerin 7 kişilik olanları da var diye biliyorum. Rolling Eyes Sanki geçen hafta oto pazarında gördüm gibi. scratch

En son caş tarafından Paz 8 Şub. - 20:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 20:17

orheen demiş ki:
Versonun yeni kasasını merak ettim iyice, araştırayım.

Sevgili Orhan,

DH'de bu konu tartışılmakta. İstersen aşağıdaki linki tıkla.

http://forum.donanimhaber.com/m_27600897/tm.htm

orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 20:25

Baktım ama orda tartışmanın pek bi yere gittiği yok. utkucay yine plazacıyım uzmanım ayakları yapmış.
Ben bununla ilgili yeni bir konu açacağım. Netten haberleri bir derleyeyim. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 457255
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 20:41

Yine DH'de fırtına gibi eseceksin. Wink Ancak o zamanlar baktığımda yeni kasası hakkında çok kısır bilgiler vardı web de. Rolling Eyes

kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 9 Şub. - 7:41

caş demiş ki:
Sevgili kir-pi, Scenic'lerin 7 kişilik olanları da var diye biliyorum. Rolling Eyes Sanki geçen hafta oto pazarında gördüm gibi. scratch

evet var grand scenic diyorlar yeni kasa ile birlikte geldi
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 9 Şub. - 12:05

caş demiş ki:
guardiola demiş ki:

Araba hoşuma gitmişse kesinlikle kaparo falan vermem. Evil or Very Mad Ertesi gün satın almaya karar verdiğimde bir sorun çıkıp, almaktan vazgeçersem param yanabilir. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 90791 Bostancı Oto Sanayinde benim ve eşimin tanıdığı ustalara var. Arabayı oraya görüp, baştan aşağı incelettiririm. Satıcı razı olmaza ise vazgeçerim. Mad Kaportadaki bir-iki parça boya, çok derin olmayan çizik, çamurluğun değişmesi benim için çok önemli değil. Wink Yeter ki çok belirgin olmasın, beni rahatsız etmesin. Oto kiralama şirketi sahibi iki dostum var, onların da görüşünü alırım. Emniyette de eşimin tanıdıkları var. Onlar vasıtasıyla da araç sorgulaması yaptırırım.

ee böyle bir şeye kalkışırsak yardımlarını rica ederiz artık abi.. drinking
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 9 Şub. - 19:58

2. elde danışmanımız artık Coşkun abi olsun What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 213847
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 9 Şub. - 20:58

Aradaşlar, çoğunuzun bildiği klasik şeyleri biliyorum aslında. Aracı satın almadan önce mutlaka kaporta ve motordan anlayan donanımlı bir servise/ ustaya göstermek gerekir.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 9:43

caş demiş ki:
Aradaşlar, çoğunuzun bildiği klasik şeyleri biliyorum aslında. Aracı satın almadan önce mutlaka kaporta ve motordan anlayan donanımlı bir servise/ ustaya göstermek gerekir.

evet abi doğru söylüyosun ama o motordan anlayan güvenilir ustayı bulmak esas sorun..

benim tanıdığım öyle bir usta yok mesela.. No
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 10:16

az çok araba alıp satmışlığı vardır babamın ve bende onun yanında öğrendim. önemli olan bazı noktalar var arabada mesela kaputu açınca şase kollarının bağlantı yerlerinde meges olur orjinalde bellidir makina tarafından yapıldığı ama kazalı bir araçta bu şekilde değildir. boyada farklı bir açıdan bakınca belli eder kendisini eski ve yeni boya. motorda ise birçok şey var. araba çalışırken motor kapağını açıp gaz verilir ve aşırı bir üfleme varsa o motor sorunludur yada yağ kapağında böyle beyaz beyaz köpükler varsa yine sorunludur. liste uzar gider Very Happy
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 10:34

bilmemek değil öğrenmemek ayıp..biz de öğrenicez yavaş yavaş.. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 847571

dostum aslında bu konu ile ilgili bi başlık açıp, maddeler halinde aklına gelen herşeyi yazabilirsin.. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 36943
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 16:36

guardiola demiş ki:
bilmemek değil öğrenmemek ayıp..biz de öğrenicez yavaş yavaş.. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 847571

dostum aslında bu konu ile ilgili bi başlık açıp, maddeler halinde aklına gelen herşeyi yazabilirsin.. What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 36943

İyi fikir. Talkers 2. el araç alım satımı başlığının altında. "2. El araç alımında püf noktalar" diye bir başlık açarsan sevinirim What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 36943
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 19:31

guardiola demiş ki:

Biraz merak, biraz da çevre. Geçmiş yıllarda çalıştığım ortamda ve arkadaş çevremde bu konulara çok fazla ilgisi olan kişi bulunmadığı için Crying or Very sad merakım da fazla olmadı. Zaman zaman eksikliğini duymuyor değilim. Embarassed Allahtan günümüzde internet gibi bir kaynak var da kendimi yenilemeye çalışıyorum. study

What car en az sorunlu araç sıralaması
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» sayfanın konuları: araç sorgulama, araç bilgileri sorgulama, araba sorgulama, oto sorgulama, araç bilgisi, araç vergisi, araç vergi borcu, mtv, araç plaka sorgulama, araç kasko değeri sorgulama, araç sorgulama, çalıntı araç sorgulama, plaka
» 95 bin otomobil sorunlu çıktı!
» Araç Siparişi
» Ocak'ta 3 bin 521 araç üretti.
» Aerodinamik araç nasıl olur?