TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
What car en az sorunlu araç sıralaması 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
What car en az sorunlu araç sıralaması Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
What car en az sorunlu araç sıralaması 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
What car en az sorunlu araç sıralaması 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
What car en az sorunlu araç sıralaması Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
What car en az sorunlu araç sıralaması Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
karşılaştırma dergi +corolla renault% lastik 2011 +2011 dizel kaza yakıt yeni test% triger barcelona resimleri renault yaris araba geri çağırma DUAL SELECT corolla auris toyota test

What car en az sorunlu araç sıralaması

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
orheen
General
General
orheen

What car en az sorunlu araç sıralaması Empty
MesajKonu: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 14:26

What car dergisinin 200 bin araç üzerinden yaptığı sorgulamada en az arıza çıkaran markalar sıralaması. Fransızlar gerçekten de başarısız, 2. elde en büyük değer yitirme sebepleri de bu olmalı.

1. Mazda %17
2. Mercedes %25
3. Toyota %26
4. Honda %27
5. Mitsubishi %29
6. Volvo %30
7. Nissan %33
8. Fiat %34
9. Audi %35
10.Ford %36
11.BMW %37
12.Peugeot %37
13.Subaru %37
14.Hyundai %38
15.Rover %39
16.Volkswagen %40
17.Opel %43
18.Renault %48
19.Saab %48
20.Citroen %50
21.Land Rover %53
22.Alfa Romeo %54
https://yaris.yetkin-forum.com
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 14:47

saab ve BMW beni şaşırttı.. affraid What car en az sorunlu araç sıralaması 77335
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:12

Mazda baya iyi mazda 2 ve mazda 3 için yorumlarınız nedir? Ben mazda 2 yi beğendim What car en az sorunlu araç sıralaması 457255
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:23

mazda 2 güzel gerçekten de..fiyatı 27.000 ile 32.500 arasında değişiyomuş..fazla mı?

What car en az sorunlu araç sıralaması Mazda215smtg1
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:26

bu sorunsuzluğa problemsizliğe bence fazla değil. 22 bine satılıpta sürekli problem çıkartacağına 28 bine satılsın sorun çıkartmasın tercihimdir okeydir
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:52

What car’ın yaptığı sıralamada şike kokusu alıyorum. What car en az sorunlu araç sıralaması 7267 (Şaka elbette ama garip.) Rolling Eyes Fiat, Audi - BMW – Saab’ın önünde. Bence yeri daha altlarda olmalı.

What car en az sorunlu araç sıralaması 1440
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 16:11

Mazda özellikle takip ettiğim bir marka değil. Forum sitelerinde ve otomobil dergilerinde göz ucuyla okuyorum. Her iki model de tip olarak hoşuma gidiyor. Razz Detayları hakkında çok fazla bilgim yok. Tek bildiğim sorunsuz ve sağlam olması. What car en az sorunlu araç sıralaması 457255 Doğru dürüst reklam yapmadığından mıdır, geniş servis ağı olmadığından mıdır, yoksa yedek parçalarının pahalı oluşundan mıdır scratch ikinci eli Toyota, Honda, VW kadar gitmiyor.

orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 16:14

caş demiş ki:
Mazda özellikle takip ettiğim bir marka değil. Forum sitelerinde ve otomobil dergilerinde göz ucuyla okuyorum. Her iki model de tip olarak hoşuma gidiyor. Razz Detayları hakkında çok fazla bilgim yok. Tek bildiğim sorunsuz ve sağlam olması. What car en az sorunlu araç sıralaması 457255 Doğru dürüst reklam yapmadığından mıdır, geniş servis ağı olmadığından mıdır, yoksa yedek parçalarının pahalı oluşundan mıdır scratch ikinci eli Toyota, Honda, VW kadar gitmiyor.

Mazda nın Türkiye bayisi çok başarısız. Firma adını unuttum ama bir yerde o şekilde yazı okumuştum. Mazdanın servisini bir sabancı yada koç almış olsaydı Türkiye'de mazda çok daha iyi noktalarda olurdu.

Servis ve yedek parça bir araba için nekadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkıyor. Sen aracını istediğin kadar iyi yap, servis ve tanıtım eksik oldumu olmuyor polis
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 16:51

9 senedir kasası değişmeyen VW Polo'nun (seneye değişecek diye biliyorum) ABS opsiyonel olan, yol bilgisayarı bulunmayan 1.4 trendline modeli 25.740 tl ‘ye satılabiliyorsa, DOĞUŞ’u tebrik etmek lazım.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 17:06

Abi, doğuştan arabayı bırak lastik almam. sikayetvar.com da neler neler okudum Evil or Very Mad
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 17:07

Benim Yaris i tercih etmemin nedenlerinden biri de autoshow dergisinin 2003 lü bir sayısında polo, yaris ve clionun 3 yıl kullanılmışların testi vardı ve süpriz olmayarak YARİS o testte 1. idi en kötü durumda clio sonra polo vardı, testi alman ortak dergilerinden birinden almışlardı almanlar bile YARİS in hakkını vermişler ama bizim millet alman olsun ne olursa olsun havasında (sanki safkan alman kaldı da piyasada)
http://www.filmstop.com
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 17:35

Çoğu kişi hala opeli alman zannediyor. Chevrolet kalos u gerçek chevrolet sanıyor farao
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 17:54

Daha önce araba konusunda yaptığım iki-üç hatayı What car en az sorunlu araç sıralaması 461333 bir daha tekrarlamamak için Yaris almadan önce aylarca uzun uzun inceleme yaptım. Yerli, yabancı internet sitelerinde yapılan yorum ve yol testleri sonuçlarını karşılaştırdım, DH’de Yaris ile yazılanları baştan sona her sayfayı tek tek okudum, study bazı notlar aldım, otomobil bilgisine güvendiğim dostlarımın önerilerini dinledim, What car en az sorunlu araç sıralaması 894123 oto pazarlarını gezdim ve sonunda test sürüşü yaparak sevgili Yarisimi almaya karar verdim. Şimdi de keyfini çıkartıyorum.burnrubber

orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 17:57

caş demiş ki:
Daha önce araba konusunda yaptığım iki-üç hatayı What car en az sorunlu araç sıralaması 461333 bir daha tekrarlamamak için Yaris almadan önce aylarca uzun uzun inceleme yaptım. Yerli, yabancı internet sitelerinde yapılan yorum ve yol testleri sonuçlarını karşılaştırdım, DH’de Yaris ile yazılanları baştan sona her sayfayı tek tek okudum, study bazı notlar aldım, otomobil bilgisine güvendiğim dostlarımın önerilerini dinledim, What car en az sorunlu araç sıralaması 894123 oto pazarlarını gezdim ve sonunda test sürüşü yaparak sevgili Yarisimi almaya karar verdim. Şimdi de keyfini çıkartıyorum.burnrubber

İşte bilinçli tüketici What car en az sorunlu araç sıralaması 36943
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 18:21

"İşte bilinçli tüketici"

Haklısın. okeydir Biraz da arabaya kanın ısınacak sevgili Orhan. Elektrik alacaksın What car en az sorunlu araç sıralaması 274633 , hatta duygusal bir bağ kuracaksın. I love you İçine sinecek. What car en az sorunlu araç sıralaması 38037 (Çok mu abarttım ne!). Bunlar olmuyorsa istersen altında BMW olsun, sürerken keyif alamadıktan sonra. Evil or Very Mad Bir önceki arabam Ford Fusion idi. Çok fazla da eksisi yoktu Allah varya (bana göre elbette.) Bir türlü ısınamadım arabaya. Mad İki yıllık arabayı 9.000 km civarıda satıp Yaris aldım. okeydir 10.000 km bakımını da yaptırmıştım daha önce. Döşemelerde en ufak bir leke dahi yoktu. Maalesef frekansımız tutmadı. kuss

orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 18:27

Coşkun abi sen kaç tane araba aldın sattın. Ben sende bir tane de seat ibiza vardı diye hatırlıyorum yoksa yanlış mı hatırlıyorum Question

Sen arabalar konusunda heppimizden tecrübelisin. Gerçek üstat sensin okeydir
Sana zor bir soru sordum şimdiye kadar kullandığın araçlar neler Question
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:16

Tarih sırasına göre yazıyorum:

Renault 12 TS.1980 senesinde babamın satın aldığı ilk araba.

Şahin

Hyundai Excel LS

Hyundai Excel GLS

Seat Cordoba

Seat Marbella

Seat Ibiza

Ford Fusion

Toyota Yaris

Eşimin vasıtasıyla kullandığım arabalar:

Fiat Uno

Volkswagen Polo Classic

Volkswagen Bora

Volkswagen Jetta

Eskiden otomobil bir yatırım aracı olarak kullanılırdı. Bu gün, atıyorum 20.000 TL’ ye aldığın bir arabayı bir sonraki sene 22-23.000 TL’ye satıp, üstüne biraz daha para koyarak model yükseltebiliyordun. Günümüzde ise durum tamamen tersine döndü. Bu gün 30.000 TL’ye aldığın arabayı iki gün sonra 27.000 TL’ye altı ay sonra da 25.000 TL’ye anca satabilirsin. O da Toyota, Honda, Renault gibi ikinci sahibini fazla üzmeyen bir araba ise.

Şahsıma ait araçlardan Şahin’i İstabul Cennet Açık Oto Pazarından aldım, Renault’u da orada sattım. Hyundai Excel GLS ve Seat Cordoba’yı Altunizade/ Papyon’dan aldım. Diğerlerini yakın çevremdekiler, internet, gazeteler, DOD kanalıyla alıp-sattım.

Sevgili Orhan, üstte belirttiğim arabaların adetine bakıp aldanma. Arabadan, özellikle motordan çok fazla anlamam. Araç yolda kalsa, kaputu açıp servis beklerim. Arabaya merakım son yıllarda arttı.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:29

Abi motordan anlamasanda sonuçta arabayı görünce, kullanınca doğru fikir yürütebilirsin o açıdan dedim. Epey araba görmüş geçirmişsin. İnşallah ilerleyen zamanlarda listene corolla verso yu da eklersin What car en az sorunlu araç sıralaması 457255
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:31

İnşallah ekleyecek versoyu listesine, kesinlikle tavsiyemdir
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:33

coşkun abi bişey sorucam..oto pazarlarında araba aldım demişsin..alırken ne yaptın??

yani hep merak etmişimdir..ne kadar güvenilir oluyo bu şekilde..almak istediğin aracı tutup bir ustaya mı gösteriyodun

ya da yetkili servise?? değişeni varsa ve sahibi söylemezse nasıl anlaşılır böyle bişey??

deneyimlerinle bizi aydınlatırsan sevinirim saygı
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:35

kir-pi demiş ki:
İnşallah ekleyecek versoyu listesine, kesinlikle tavsiyemdir

Şirket şoförü 1.6 sını beğenmiyordu 160 tan sonra çok zorlanıyor falan diyordu adam alışmış 200 le gitmeye What car en az sorunlu araç sıralaması 917530 doblo ile bile adam 200 le gidiyor. Şirket aracı almayın sakın.

Bende bir sefer izmite gidip gelmiştim verso ile içi gerçekten geniş ve konforlu.

Coşkun abime yakışır What car en az sorunlu araç sıralaması 36943
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:40

verso oldukça ağır bir araç 1.6 motor tabiki zorlanacak ama bunlar zaten aile arabası kullanacak kişinin 120 sonrası hızlarda gözü olmamalı
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:47

Verso'yu Allah mı söyletti ne, sevgili kir-pi. Exclamation İnşallah. Şu kriz bir bitsin de. Şeytan2 Etkisi en az 2-3 yıl sürer diye düşünüyorum. What car en az sorunlu araç sıralaması 904324

caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:50

kir-pi demiş ki:
verso oldukça ağır bir araç 1.6 motor tabiki zorlanacak ama bunlar zaten aile arabası kullanacak kişinin 120 sonrası hızlarda gözü olmamalı

Ya da 1.8 motor seçeneğini alır. Wink
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: What car en az sorunlu araç sıralaması   What car en az sorunlu araç sıralaması Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:55

Coşkun abi sen zaten hızı sevmiyorsun. 1.6 senin için ideal. Kriz bitsin hem yeni kasa ile ilgili yorumları takip edersin. Bende elimden geldiğince haberleri derleyip buraya koyarım. okeydir

Aslında şimdiki kasanın 2. eli de çok güzel. Karar senin

What car en az sorunlu araç sıralaması
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» sayfanın konuları: araç sorgulama, araç bilgileri sorgulama, araba sorgulama, oto sorgulama, araç bilgisi, araç vergisi, araç vergi borcu, mtv, araç plaka sorgulama, araç kasko değeri sorgulama, araç sorgulama, çalıntı araç sorgulama, plaka
» 95 bin otomobil sorunlu çıktı!
» Araç Siparişi
» Aerodinamik araç nasıl olur?
» 2.el yaris araç arıyorum