TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
yakıt - yakıt fazla mı? 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
yakıt - yakıt fazla mı? Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
yakıt - yakıt fazla mı? 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
yakıt - yakıt fazla mı? 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
yakıt - yakıt fazla mı? Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
yakıt - yakıt fazla mı? Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
lastik dizel renault% karşılaştırma test DUAL barcelona toyota çağırma corolla 2011 auris test% geri yaris +2011 dergi +corolla renault resimleri araba SELECT yakıt yeni kaza triger

yakıt fazla mı?

4 posters
YazarMesaj
mustafa77yilmaz
Er
Er

yakıt - yakıt fazla mı? Empty
MesajKonu: yakıt fazla mı?   yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimeC.tesi 20 Şub. - 21:20

2000 model yaris kullanıyorum. 92.000 km'de. Şehir içi (8.2lt) ortalama 0,285-0,300 kr.arası yakıyor. Normal mi? Yoksa bir anormallik varmı? Aracı 4 ay önce aldım. Uzun yol yapmadım. Fazla kullanmıyorum. Yakıt fazla ise nedendir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim...
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: yakıt fazla mı?   yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimeC.tesi 20 Şub. - 21:32

mustafa77yilmaz demiş ki:
2000 model yaris kullanıyorum. 92.000 km'de. Şehir içi (8.2lt) ortalama 0,285-0,300 kr.arası yakıyor. Normal mi? Yoksa bir anormallik varmı? Aracı 4 ay önce aldım. Uzun yol yapmadım. Fazla kullanmıyorum. Yakıt fazla ise nedendir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim...

mustafa öncelikle foruma hoşgeldin. yarisin 1.3 mü 1.0 mı? 1.0 ise tüketim çok 1.3 ise normalden birazcık fazla diye düşünüyorum yakıt - yakıt fazla mı? Icon_study
https://yaris.yetkin-forum.com
mustafa77yilmaz
Er
Er

MesajKonu: Geri: yakıt fazla mı?   yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimePtsi 22 Şub. - 5:38

Merhab....;
Yaris 1.3 SOL M/T modeli...
Yakıt banada biraz fazla gibi geldi. Bulunduğum yerde toyota servisi yok. Sanayide de
herkese götürmek istemiyorum. Kendimde titiz birisiyim. Yakıt konusunda neler yapabilirim.
Hava filtresi ve Bujileri değiştirsem faydası olur mu? acaba.. Yoksa servise götürüp bilgisayara
bağlatmam gerekiyor mu? bilgisayarda yakıt sorunları çıkarmı?

Yardımcı olursanız sevinirim. ....Teşekkürler.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yakıt fazla mı?   yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimePtsi 22 Şub. - 10:29

genellikle kısa mesafe mi kullanıyorsunuz arabayı??
mustafa77yilmaz
Er
Er

MesajKonu: Geri: yakıt fazla mı?   yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimePtsi 22 Şub. - 10:45

evet genellikle kısa mesafe. Yani arabaya binip 2km gidiyorum. 4-5 saat sonra tekrar 2 km geri geliyorum. arabayla şehir içinde sürekli olarak tek seferde 5 km'yi geçmez yaptığım yol. Birde araba çok bakımlı. Fakat bujiler ve hava filtresi ne zaman değişti kartta yazmıyor.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yakıt fazla mı?   yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimePtsi 22 Şub. - 15:46

eğer kısa mesafe, dur-kalk trafikse normal bence..
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: yakıt fazla mı?   yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimePtsi 22 Şub. - 16:29

guardiola demiş ki:
eğer kısa mesafe, dur-kalk trafikse normal bence..

bence de yakıt - yakıt fazla mı? 1440
https://yaris.yetkin-forum.com
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: yakıt fazla mı?   yakıt - yakıt fazla mı? Icon_minitimePtsi 22 Şub. - 17:47

Bahsettiğin sartlarda çok normal bence,bizim 1.0 bile 3.5 km lik yolda yazın 7- kışın 8-8.2 litre (çok soğuk havalarda) yakıyor ama ortalama hız sadece 19 km, ayrıca benim scenic daha önce 4.5 km de 9 ışık geçerken 9-9.5 litre yakıyordu, şimdi 7 km de 3 ışık geçiyorum benim yakıt 8 lt ye indi, ışıklar ve dur kalk yakıtı çok arttırıyor maalesef
http://www.filmstop.com

yakıt fazla mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En fazla otogaz hangi ilimizde tüketildi?
» Araba alırken fazla para veresimiz mi geliyor?
» Audi A6 Yakıt, Audi A6 Yakıt Tüketimi, ikinci el Audi A6, ikinci el Audi A6 Fiyat, ikinci el Audi A6 Fiyatları, ikinci el Audi A6 yorumlar, ikinci el Audi A6 yorumları
» 40 Otomobilin Yakıt Tüketimi
» Yakıt tasarrufunda ikinciyiz