TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
dergi test% toyota karşılaştırma +corolla barcelona SELECT lastik triger yaris corolla dizel auris test araba çağırma yakıt renault resimleri renault% geri 2011 DUAL kaza yeni +2011

Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen

+5
kir-pi
lokosit
orheen.
Gazelle
nagihan
9 posters
YazarMesaj
nagihan
Er
Er

toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Empty
MesajKonu: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeSalı 17 Kas. - 13:05

Bu aralar araba almayı düşünen briyim. Uzun süredir 1. el mi 2. el mi düşündüm. hala karar veremedim. 1. olcaksa Hyundai Getz düşünüyorum. Ayrıca ikinci el Toyota Yarislere bakıyorum. 2005 model 7500 km'de bir Toyata Yaris buldum. 17.000 liraya. Sizce Toyota Yaris 2. el mi, yoksa sıfır Hyundai Getz mi? Ne dersiniz.
Gazelle
Albay
Albay
Gazelle

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeSalı 17 Kas. - 13:46

Merhaba Nagihan;

Ben de senin gibi karar verememiştim. Getz ve Yaris arasında kalmıştım. Fakat bu siteye üye olduktan sonra kesinlikle yaris dedim. Aracı eğer kullanma imkanın olduysa içine biner binmez farkı hissedeceğine eminim. Diğer + özelliklerini de kullandıkça daha net görebilirsin. Ne olursa olsun bir test sürüşünü öneririm sana.

Fiyat açısından bakarsan bir yanda sıfır getz diğer yanda 2. el yaris hemen hemen aynı gibi. Mantıken düşündüğünde sıfır alırım en azından hiç sorunsuz olur diyebiliyor insan fakat ileride kendin sebep olmasan bile aracın donanım yada aksamından kaynaklanan sorunlarla karşılaşabileceğini hatırlatmak isterim. Bu sitede 2. el yaris alıp gayet memnun olan biçok arkadaşımız da var. Bence önemli olan temiz ve kesene göre bir yaris bulman.

Eğer geniş bir aileniz de yoksa kesinlikle yaris diyorum.
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeSalı 17 Kas. - 15:25

Gazelle demiş ki:
Merhaba Nagihan;

Ben de senin gibi karar verememiştim. Getz ve Yaris arasında kalmıştım. Fakat bu siteye üye olduktan sonra kesinlikle yaris dedim. Aracı eğer kullanma imkanın olduysa içine biner binmez farkı hissedeceğine eminim. Diğer + özelliklerini de kullandıkça daha net görebilirsin. Ne olursa olsun bir test sürüşünü öneririm sana.

Fiyat açısından bakarsan bir yanda sıfır getz diğer yanda 2. el yaris hemen hemen aynı gibi. Mantıken düşündüğünde sıfır alırım en azından hiç sorunsuz olur diyebiliyor insan fakat ileride kendin sebep olmasan bile aracın donanım yada aksamından kaynaklanan sorunlarla karşılaşabileceğini hatırlatmak isterim. Bu sitede 2. el yaris alıp gayet memnun olan biçok arkadaşımız da var. Bence önemli olan temiz ve kesene göre bir yaris bulman.

Eğer geniş bir aileniz de yoksa kesinlikle yaris diyorum.

+1

Gazelle yorumun ve önerin harikaydı toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen 184472 Foruma daha sık uğramanı diliyorum toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen 36943
https://yaris.yetkin-forum.com
nagihan
Er
Er

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeSalı 17 Kas. - 15:28

Gazelle teşekkür ederim şu an ibre yaristen yana
lokosit
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeSalı 17 Kas. - 16:28

bu tür araçları alırken ncap testlerine bakarak almalısınız. zaten küçük araçlar.
güvenliği iyi olanı tercih etmelisiniz.
gezt 25 puanla 4 yıldız aldı, yarisde 35 puanla 5 yıldız aldı
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeSalı 17 Kas. - 17:45

2005 getz kullanan eniştem bizim 2004 1.0 yaris ile test sürüşü yaptıktan sonra şöyle demişti JAPON çok farklıymış toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_biggrin , bide bu 1.0 demi yaaa diye hayret ettiydi
http://www.filmstop.com
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeSalı 17 Kas. - 18:36

nagihan elma ile armutu karşılaştırma. Al yarisi bak keyfine toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_flower
anticarsi
Er
Er

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeÇarş. 18 Kas. - 8:48

o km de olsa hyundai markasına yanaşma derim.
bulduğun yarisi kaçırma Wink
tempor
Er
Er

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeÇarş. 18 Kas. - 9:16

getz boyle bir karsilastirmaya girdigini duysa eminim sevincten silecek suyunu bitirirdi. hiiiic sansi yok, hiiiicbir acidan...
yaris toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen 457255
anticarsi
Er
Er

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeÇarş. 18 Kas. - 9:36

biraz daha açık olarak görüşümü belirteyim;
yaris
-işçilik kalitesi
-malzeme kaitesi
-teknoloji
-ergonomi tasarımı
-yakıt tüketimi
-sürüş konforu
-motor ömrü
-servis güvencesi
-2. el değeri
-güvenlik konularında hyundai den çok daha ileridedir.

bu yüzden yaris.
ceyhunberber
Albay
Albay
ceyhunberber

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeÇarş. 18 Kas. - 10:42

2 side sorunsuz araç ama getz artik cok eskidi o yuzden yaris...
TT75
General
General
TT75

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeÇarş. 18 Kas. - 11:32

Fazla söze gerek yok...

The Toyota Yaris definitely beats out the Hyundai Getz in almost all areas.
http://www.motorpoint.com.au/toyotayarisvshyundaigetz.asp
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen   toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen Icon_minitimeÇarş. 18 Kas. - 13:12

TT75 demiş ki:
Fazla söze gerek yok...

The Toyota Yaris definitely beats out the Hyundai Getz in almost all areas.
[url=http://www.motorpoint.com.au/toyotayarisvshyundaigetz.asp
http://www.motorpoint.com.au/toyotayarisvshyundaigetz.asp[/quote[/url]]

Süper toyota - Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen 184472

Toyota Yaris mi Hyundai Getz mi Yardım lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2005 yaris 1,3 sol 2003 1.4 polo mu 2005 1.3 getz mi
» Hyundai i30 & Toyota Auris karşılatırma
» The best selling Toyota in Europe - Toyota Yaris 2010
» Hard Kandy Toyota Custom Yaris (Europe & European Yaris Forum)
» Real Spy Photos Toyota Yaris 2011 Only yaris.yetkin-forum.com 2012 spy shots