TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
yaris arıyorum - Sayfa 6 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
yaris arıyorum - Sayfa 6 Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
yaris arıyorum - Sayfa 6 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
yaris arıyorum - Sayfa 6 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
yaris arıyorum - Sayfa 6 Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
yaris arıyorum - Sayfa 6 Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
DUAL geri kaza yaris resimleri triger çağırma barcelona toyota dizel dergi renault test% renault% auris 2011 yeni karşılaştırma araba corolla +2011 +corolla yakıt SELECT test lastik

yaris arıyorum

+7
orheen
TT75
ceyhunberber
bayford
guardiola
orheen.
serotoninlover
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

yaris arıyorum - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 13:46

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 14:17

zeffirelli demiş ki:
serotoninlover demiş ki:
Arkadaşlar büyük bir heyecanla bekliyordum buraya yeni aracımın fotoğrafını koymayı ama şu anda büyük bir sorun yaşıyorum. Aracı aldığım yer Derindere zeytinburnu. Bana söyledikleri araç geliş tarihi Eylül içi. Benim acemiliğim yazılı bir belge almadım. Dün bu adamları araç ne oldu diye aradım ve söylenen şeyle şok oldum. Araç 40. hafta gelecekmiş yani 28-29-30 Eylül 1-2-3-4 Ekim. Ve burdaki önemli nokta, ÖTV indirimi (3000 TL ye yakın) Eylül sonu bitiyor. Bu araç bana ÖTV indiriminden yararlanmak için acil almam gerektiği söylenerek satıldı. Ve böyle bir riskten hiç bahsedilmedi. Ve tarihi de hiç belirtilmedi. Sonra şimdi bana ay sonunda eğer böyle bir durum olursa mağdur olmamam için kaporamı geri vereceklerini söylediler! Ben de bu risk bana söylenmediği için kaporamı şimdi geri istedim ve bunu kabul ettiler. Gerçi beni 2 hafta boşuna oyladılar ve belki de başka bir satıcıdan araç bulma şansımı sıfırladılar. Dolayısıyla Derindere Zeytinburnu'yu kimseye önermiyorum.

Bundan sonra Sonkar la konuştum ne yazık ki 1.33 Sol M/M ellerinde bu hafta 2 tane varmış ve bitmiş. Ben bu hafta sonu bulmaya çalışacağım ve param hazır bana kendi aldığınız ve memnun olduğunuz Toyota İstanbul bayilerinin isim ve varsa telefonlarınızı verebilirseniz çok sevinirim.

panik yapma serotoninlover;
toyota gedizler tarabya yusuf bey ile görüşebilirsin...

Zeff, Yusuf Bey'le şimdi görüştüm, elinde kalmamış, panikteyim Sad honda jazz bile alabilirim şu anda.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 14:20

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 14:26

zeffirelli demiş ki:
hiç düşünme hemen al bence:))

onu da konuştum şimdi i-shift kalmamış, düz varmış. valla bu olaylardan o kadar bezdim ki paramla rezil oluyorum. en sonunda vespa alacam hakkaten ama onda bin türlü sorun çıkar bu *##*/+ memlekette.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 15:09

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 17:08

Ömer geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır. yaris arıyorum - Sayfa 6 861928 Bence sakin ol mutlaka bulunur. tekirdağ çorlu köşkdere toyota var bir de silivri maxi toyota bu ikisiyle de bir görüş sana çok uzak yerler değil.
https://yaris.yetkin-forum.com
guardiola
General
General

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 18:24

al işte..derindere zeytinburnu.. yaris arıyorum - Sayfa 6 461333 yaris arıyorum - Sayfa 6 262919
guardiola
General
General

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 18:27

hocam ben size bir araba önereyim mi naçizane..??

seat ibiza 1.6 105 hp DSG..bulabilirseniz alın derim..

honda'yla toyota'nın bi tarafı iyice kalktı artık..hoş seat da doğuş'un ama olsun..

bence değerlendirilebilecek bi alternatif..
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. - 6:48

orheen. demiş ki:
Ömer geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır. yaris arıyorum - Sayfa 6 861928 Bence sakin ol mutlaka bulunur. tekirdağ çorlu köşkdere toyota var bir de silivri maxi toyota bu ikisiyle de bir görüş sana çok uzak yerler değil.

ikisine de sordum ellerinde kalmamış. istanbul tekirdağ ve kocaeli bütün yetkili satıcılara sordum hiçbirinde kalmamış. en çok yaklaştığım sonkar oldu, onlarda da bu hafta içinde satılmış.
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. - 6:49

guardiola demiş ki:
al işte..derindere zeytinburnu.. yaris arıyorum - Sayfa 6 461333 yaris arıyorum - Sayfa 6 262919

guardiola sen de mi sorun yaşadın derindere'yle?
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. - 9:11

biz arabayı ordan aldık..genel olarak toyota servislerinden ayrılan bi tarafları var..

o da; bir sorun varsa önce suçu size atmaya, yıkmaya çalışırlar..

uyuz oluyorum derindere'ye..samsun'da da var bunlar..orda da milleti uyuz ediyolar

ama alternatifleri yok..vallahi ben yemin ettim, derindere'ye tövbe.. yaris arıyorum - Sayfa 6 77335

zaten size de dansöz gibi kıvırtmışlar..kendilerine yakışanı yapmışlar..
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. - 12:12

guardiola demiş ki:
biz arabayı ordan aldık..genel olarak toyota servislerinden ayrılan bi tarafları var..

o da; bir sorun varsa önce suçu size atmaya, yıkmaya çalışırlar..

uyuz oluyorum derindere'ye..samsun'da da var bunlar..orda da milleti uyuz ediyolar

ama alternatifleri yok..vallahi ben yemin ettim, derindere'ye tövbe.. yaris arıyorum - Sayfa 6 77335

zaten size de dansöz gibi kıvırtmışlar..kendilerine yakışanı yapmışlar..

çok haklısın. araba yetişmezse satıcı kadın alacağı prim için benim 3 milyarımı yemiş olacak ki eğer öyle olursa inat olsun diye ordan iptal ettiğimi söyleyip sonkar dan alacağım. 1 ay daha beklemeye razıyım. ha zamanında yetiştirirlerse (ki yetiştiren toyotasa zaten) o zaman mecbur alacağım ama bir daha önlerinden geçmem.
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 8:40

arkadaşlar bir tane sıfır terra 1.33 buldum hemen teslim ne dersiniz sol paket yerine bunu alsam mı? ötv indirimli.

fiyat farkı 3000 TL ama 6 tane fark var:
1-perde hava yastığı
2-diz hava yastığı
3- bluetooth (direksiyon eklemesi)
4- otomatik klima
5- 15" alüminyum jant
6- ön sis farı
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 9:30

Ortaköy Otomotiv den 30.100 TL ye bir adet Toyota Yaris 1.33 Terra siparişi verdim. Kaporayı yatırdım. İnşallah bu sefer bir sorun çıkmadan tamamlayacağım.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 10:23

siparişini verdiğiniz araçta mı var bu 6 donanım??
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 11:06

guardiola demiş ki:
siparişini verdiğiniz araçta mı var bu 6 donanım??

Hayır bunlar olmayanlar.
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 14:44

serotoninlover demiş ki:
Ortaköy Otomotiv den 30.100 TL ye bir adet Toyota Yaris 1.33 Terra siparişi verdim. Kaporayı yatırdım. İnşallah bu sefer bir sorun çıkmadan tamamlayacağım.

Ömer bu seferki siparişinin hayırlı olmasını ve iyiki diğeri olmamış demeni diliyorum. Bahsettiğin eksikliklerden sis farını 250 tl ye servise taktırabilirsin. Perde hava yastığı olsaydı iyi olurdu aslında. Diğerlerinin pek eksikliğini duyacağını sanmam. 3 bin tl de fena para değil, kredi ile belki 4.5 bin tl toplam ödemende fark yaratacak.

Hadi bakalım aracı bugün aldım kullandım diye başlayan mesajını dört gözle bekliyorum yaris arıyorum - Sayfa 6 36943
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 16:55

orheen. demiş ki:
serotoninlover demiş ki:

Ömer bu seferki siparişinin hayırlı olmasını ve iyiki diğeri olmamış demeni diliyorum. Bahsettiğin eksikliklerden sis farını 250 tl ye servise taktırabilirsin. Perde hava yastığı olsaydı iyi olurdu aslında. Diğerlerinin pek eksikliğini duyacağını sanmam. 3 bin tl de fena para değil, kredi ile belki 4.5 bin tl toplam ödemende fark yaratacak.

Hadi bakalım aracı bugün aldım kullandım diye başlayan mesajını dört gözle bekliyorum yaris arıyorum - Sayfa 6 36943

Sağol orheen, sis farını bilmiyordum onu düşüneceğim. önce bir navigasyon aleti alacağım. alette bluetooth da var onu da öyle telafi edeceğim. hakkaten sadece perde ve diz hava yastığını telafi edemiyorum, biraz yavaş gidecez artık Wink
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 18:10

bence 3000 tl'ye değerdi..sis farı 350 tl, montaj ücreti hariç..

orjinal aliminyum jant 1000 küsür tl..

perde ve diz hava yastıkları, otomatik klima, bluetooth.. yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_cool

insan önce olmasa da olur diyor ama sonra aranıyor vallahi..

neyse, hayırlısı olsun.. yaris arıyorum - Sayfa 6 457255
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 21:08

guardiola demiş ki:

perde ve diz hava yastıkları, otomatik klima, bluetooth.. yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_cool

teşekkürler. bence de değerdi zaten onu seçmiştim ama başta ama şu derindere yok mu ötv indirimi şansımı bitirdi. 3000 e ok ama 5500 daha vermem gerekebilirdi.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. - 21:16

5500 fazla olurdu.. yaris arıyorum - Sayfa 6 847571

derindere benim için bitmiştir..bi daha da olsa gelmem.. yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_razz yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_biggrin
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 6:05

guardiola demiş ki:
5500 fazla olurdu.. yaris arıyorum - Sayfa 6 847571

derindere benim için bitmiştir..bi daha da olsa gelmem.. yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_razz yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_biggrin

Van minıt yaris arıyorum - Sayfa 6 Lol
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 7:16

guardiola demiş ki:

jantın tanesi mi 1000 tl? 4.000TL
4 ekstra hava yastığı 6.000TL
Bluetooth-----------500 TL
Otomatik klima-------500 TL
Sis farı--------------350 TL
--------------------------
Total 11.350 TL

Hata mı yaptım ya terra almakla?
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 7:20

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 10:14

serotoninlover demiş ki:

jantın tanesi mi 1000 tl? 4.000TL
4 ekstra hava yastığı 6.000TL
Bluetooth-----------500 TL
Otomatik klima-------500 TL
Sis farı--------------350 TL
--------------------------
Total 11.350 TL

Hata mı yaptım ya terra almakla?

yaris arıyorum - Sayfa 6 847571 yok canım, 4 jant 1000 tl..4 hava yastığı da 6000 tl olamaz ayrıca..bluetooth için de 500 çok fazla..

hata yapmadınız, ancak bazı donanımlar; yauv şu da olsaymış, bu da olsaymış.. diye hayıflanaraktan aranıyor zamanla.. yaris arıyorum - Sayfa 6 434875

mesela ben şimdi keşke sol special alsaymışım diyorum zaman zaman..

ha bi de şu var, kimisi için donanım çok da önemli değildir..
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 11:34

zeffirelli demiş ki:
yahu jant 4000 tl olar mı?
akıl var mantık var?
toyota hemde leyla yaris'e 4000 tl'lik jant takıp satar mı?
satmaz serotoninlover, için rahat olsun...

hava yastığı dışındaki şeyler ıvız zıvır şeyler ve sanırım senin saçacak paran var:)) süvaribey'in jeep aldığı yere gitsene sen:))

Jeep alacak param olsa ikinci el porsche 911'e doğru kayardım Smile
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 13:42

Şu fiyatlara ne dersiniz?

kasko 1.120 TL
park sensörü arka 150 TL
alarm 200 TL
sis farı 400 TL

Bunları da ekletiyorum.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 18:14

toyota'nın alrmı 200 tl etmeyecek kadar kötü..

taktırmasanız daha iyi olur..desi falan taktırın bence daha sonra..
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 20:55

guardiola demiş ki:
toyota'nın alrmı 200 tl etmeyecek kadar kötü..

taktırmasanız daha iyi olur..desi falan taktırın bence daha sonra..

sorunu nedir sizce alarmın?
bayford
Teğmen
Teğmen
bayford

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 21:09

toyotanın taktığı alrmdan çok memnunum

sorun nedir guardiola?
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 21:10

sensörleri çok iyi değil..

güvensiz geliyor bana..mesela kapıyı deli gibi zorluyorum, arabayı sallayacak kadar,

yine de ötmüyor.. yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_eek lastiklere tekme atıyorum, o zaman da ötmüyor..

eee, sen deli misin niye arabaya işkence ediyosun diye düşünenler olabilir.. yaris arıyorum - Sayfa 6 847571

arabamız park halindeyken sokaktaki çocuklar arka kapıya taş atarak 4-5 adet küçük boya

kalkmalarına neden oldukları vakit, bu alarm ne işe yarar diye bi düşünce oluşmuştu şahsımda..

kısaca alarmın sensörleri pek hassas değil..yine de siz bilirsiniz..
bayford
Teğmen
Teğmen
bayford

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 21:25

bunlarda benim tecrübelerim

hiçbir kablo kesilmeden set halinde tamamen geçmeli şekilde orjinal bağlantı yapıldı

alarmda ön ikaz sistemi var küçük tehlikelerde dahi(öğneğin hızlı gecen araç) ikaz eden ses çıkartıyor 2 bip gibi farlar ve stoplar yanııp sönüyor 2 kez
yani önce uyarıyor yaklaşma boş değilim der gibi

kapı zorlandığında avazı çıktığı kadar bağırıyor sadece kız gibi bağırıyor tabi

ikinci bir alrm anahtarına gerek yok kontak anahtarıyla beraber çalışıyor bu özellik bile yeter

kırmızı küçük lambanın şekli montajı dahi şık

sensör montaj yerleri,işçilik,boyası,mükemmel

sonuç ben çok memnunum
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 21:30

bu saydıklarınızla tek ortak nokta, alarmın kontak anahtarı üzerinde olması.. yaris arıyorum - Sayfa 6 917530

güleyim mi ağlıyayım mı bilemedim.. yaris arıyorum - Sayfa 6 548784

derindere zeytinburnu'yu ennnn içten dileklerimle bir kez daha anıyorum..

haraaaamm olsun diyorum bir kez daha.. yaris arıyorum - Sayfa 6 77335
bayford
Teğmen
Teğmen
bayford

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris arıyorum - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. - 21:46

sensörler 20cm e kadar hassas ölçüyor

üşenmedim inip ölçtüm

doğrumu doğru hassasmı tam hassas

dediğiniz gibi hata derinderenin

toyota ve alarmında hiçbir sorun yok mükemmel

yaris arıyorum
6 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» D-4D Yaris Arıyorum..
» 2.el yaris araç arıyorum
» 25000 tl ye kadar dizel yaris arıyorum