TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
D-4D Yaris Arıyorum.. 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
D-4D Yaris Arıyorum.. Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
D-4D Yaris Arıyorum.. 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
D-4D Yaris Arıyorum.. 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
D-4D Yaris Arıyorum.. Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
D-4D Yaris Arıyorum.. Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
auris +corolla resimleri test% kaza yaris renault yakıt barcelona triger lastik çağırma DUAL karşılaştırma dergi dizel +2011 araba geri 2011 yeni renault% corolla toyota SELECT test

D-4D Yaris Arıyorum..

2 posters
YazarMesaj
tryaris
Er
Er
tryaris

D-4D Yaris Arıyorum.. Empty
MesajKonu: D-4D Yaris Arıyorum..   D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimeC.tesi 15 Ocak - 8:43

Herkese Merhaba,
İlk arabamı önümüzdeki 1-2 ay içinde almayı planlıyorum.. Ve bir Toyota hayranı olarak bunun Yaris olmasını istiyorum.. Uzun süredir yaptığım araştırmalar sonunda(Forumunuzun da çok büyük faydasıyla) bu modelin benim için uygun olacağına karar verdim.. Aracını satmayı düşünen/düşünen birilerini tanıyan olursa bilgilenmek isterim..

Ayrıca Okuduğum yorumlarınızdan kronik bir sorunu olmadığını görüyorum ancak yine de 2.el Dizel Yariste dikkat etmem gereken hususlar var mıdır?

Keyifli Hafta sonları!
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: D-4D Yaris Arıyorum..   D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimeC.tesi 15 Ocak - 14:33

selamlar..hoşgeldiniz..

çok detaylı bilgim yok dizel yarisler hakkında..ama bakımları zamanında yaptırılmışsa

sıkıntı yaşatacak bir sorun olacağını sanmıyorum..

D4D'lerin kronik bir problemi yok bildiğim kadarıyla..ve yaris'teki en performanslı motor..

kolay gelsin..

tryaris
Er
Er
tryaris

MesajKonu: Geri: D-4D Yaris Arıyorum..   D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimeC.tesi 15 Ocak - 15:28

Teşekkürler.. Umarım gönlüme göre bir araç bulurum..
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: D-4D Yaris Arıyorum..   D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimePtsi 17 Ocak - 8:08

aLee nick'li arkadaşın söylediğine göre 2008 sonrası üretim bazı D4D yaris motorlarında

bir turbo arızası oluyormuş..dikkate almakta fayda var.. D-4D Yaris Arıyorum.. 457255
tryaris
Er
Er
tryaris

MesajKonu: Geri: D-4D Yaris Arıyorum..   D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimePtsi 17 Ocak - 8:16

Hmm.. Teşekkürler guardiola bilgilendirme için.. Zaten düşündüğüm fiyat aralığında (21ooo-22ooo) sadece 2006 ve 2007 model araçlar var.. Very Happy
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: D-4D Yaris Arıyorum..   D-4D Yaris Arıyorum.. Icon_minitimePtsi 17 Ocak - 8:56

rica ederim..

isabet olmuş o zaman.. D-4D Yaris Arıyorum.. 180924

D-4D Yaris Arıyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yaris arıyorum
» 2.el yaris araç arıyorum
» 25000 tl ye kadar dizel yaris arıyorum
» 1.0 Motor 2005-2006 Yaris Arıyorum.
» 2004-2006 arası tam otomatik yaris arıyorum