TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
yakıt barcelona +corolla lastik geri araba toyota çağırma SELECT dizel 2011 yeni renault% karşılaştırma triger dergi yaris resimleri test% auris test +2011 corolla kaza DUAL renault

yaris arıyorum

+7
orheen
TT75
ceyhunberber
bayford
guardiola
orheen.
serotoninlover
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
guardiola
General
General

yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 27 Ağus. - 13:03

serotoninlover demiş ki:
arkadaşlar, iki tane yaris buldum galeriden:

1-2007 model, 2006 ağustosta trafiğe çıkmış 1.3 Sol m/m, 49.000 km de fiyatı 23.750, kaskoda iki tane hasarı var 500 TL, 1700 TL ön tampon ve çamurluklar değişmiş

2-2006 model, 2006 ocakta trafiğe çıkmış, 1.4 D-4D Terra, 58.000 km de fiyatı 23.950, kaskoda hasarı gözükmüyor

Bunlara ne dersiniz ve fiyatları kaça indirirsem gerçekçi olur? Fikirleriniz için çok teşekkürler.

1. araca bu fiyat çok bence..

2. seçenek makul gibi..
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 27 Ağus. - 13:20

guardiola demiş ki:
serotoninlover demiş ki:
arkadaşlar, iki tane yaris buldum galeriden:

1-2007 model, 2006 ağustosta trafiğe çıkmış 1.3 Sol m/m, 49.000 km de fiyatı 23.750, kaskoda iki tane hasarı var 500 TL, 1700 TL ön tampon ve çamurluklar değişmiş

2-2006 model, 2006 ocakta trafiğe çıkmış, 1.4 D-4D Terra, 58.000 km de fiyatı 23.950, kaskoda hasarı gözükmüyor

Bunlara ne dersiniz ve fiyatları kaça indirirsem gerçekçi olur? Fikirleriniz için çok teşekkürler.

1. araca bu fiyat çok bence..

2. seçenek makul gibi..

1. araca sence kaç makul olur?
guardiola
General
General

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 27 Ağus. - 15:43

ne kadar indirebilirsen..21'e felan inmesi lazım bence..

sonuçta değişenler var..ve 2007 model olsa da 3 yaşında..

bilemiyorum tabi..içine sinmesi önemli..

ben senin yerinde olsam, dizel olanı indirebildiğim kadar indirip onu almaya çalışırdım..

ama sanırım düz vites, sen mmt istiyosun..
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 27 Ağus. - 21:42

guardiola demiş ki:

ben senin yerinde olsam, dizel olanı indirebildiğim kadar indirip onu almaya çalışırdım..

+1

Ben de olsam dizel olanı seçerdim. 1. seçenekteki aracın fiyatı 21 bin civarı olmanı değişeni çok çünkü.

@talkers istersen 2. el bölümüne satış ilanı konusu açabilirsin yarisini satacak olmana gerçekten üzüldüm tabi hayatta çok daha öncelikli konular var sigara
https://yaris.yetkin-forum.com
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 28 Ağus. - 11:03

guardiola demiş ki:

Evet otomatik olsa direk dizele giderdim ama eşim de çok fazla otomatik istediğinden ben de günde iki kez köprü geçeceğimden benzinli daha ağır basıyor. Artık fiyatı düşürme yeteneğime kaldı olay Cool
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. - 12:41

Arkadaşlar, artık ben de aranıza katıldım, yarisli oldum. Bugün ikinci el yarislere bakmak için derindere zeytinburnu ya gittik. ama ikisi de satılmıştı biz de bakalım sıfırı nasılmış derken bir adet siyah 1.33 sol m/m aldık. Sıfırın kokusunu alacam yani. Araç daha gelmemiş, 2 haftaya kadar gelmesini bekliyorlarmış.
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. - 15:00

serotoninlover demiş ki:
Arkadaşlar, artık ben de aranıza katıldım, yarisli oldum. Bugün ikinci el yarislere bakmak için derindere zeytinburnu ya gittik. ama ikisi de satılmıştı biz de bakalım sıfırı nasılmış derken bir adet siyah 1.33 sol m/m aldık. Sıfırın kokusunu alacam yani. Araç daha gelmemiş, 2 haftaya kadar gelmesini bekliyorlarmış.

cheers Harikasın ömer, aracın şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Aracın geldiğinde resim de isteyeceğiz senden ona göre flower İstersen yeni konu açabilirsin yeni aracını oradan hayırlayalım yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 36943 Kaç paraya aldın? (Yeni konuda belirtirsin)
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. - 18:41

ömer valla hiç beklemiyordum senden bu hareketi Very Happy daha çok araba bakarsın zannediyordum, nasıl kandırdılar seni Very Happy
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. - 19:58

TT75 demiş ki:
ömer valla hiç beklemiyordum senden bu hareketi Very Happy daha çok araba bakarsın zannediyordum, nasıl kandırdılar seni Very Happy

İki hatun yanyana gelmiştir kesin, bi yandan eşi diğer yandan galerideki satışçı. Sıfırın kokusu için bence de değer. 100 beygirlik 6 vites yarı otomatik 2010 araca binecek tekrar hayırlı olsun flower
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. - 20:49

orheen. demiş ki:
TT75 demiş ki:

İki hatun yanyana gelmiştir kesin, bi yandan eşi diğer yandan galerideki satışçı. Sıfırın kokusu için bence de değer. 100 beygirlik 6 vites yarı otomatik 2010 araca binecek tekrar hayırlı olsun flower

Aslında tam tersi, ben eşimi satıcıyla birlikte ikna etmeye çalıştım. ikinci ele çok hazırlanmıştım satılınca çok yıkıldım ve telafi etmeye çalıştım. Ama sonuçta iyi oldu bence Smile şimdi arabayı düşündükçe heyecanlanıyorum. gece sis farlarını yakmayı falan istiyorum. tek üzüntüm yüksek vergi dilimine girmek.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. - 21:37

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 30 Ağus. - 11:37

hayırlı olsun.. yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 180924
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 30 Ağus. - 12:51

zeff, guardiola teşekkürler. zeff gülme bana, 3-4 sene sonra satarken yükseğe satacam Smile
Gazelle
Albay
Albay
Gazelle

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 30 Ağus. - 16:59

Hayirli olsun. Kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle.
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 31 Ağus. - 8:56

Gazelle demiş ki:
Hayirli olsun. Kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle.

Çok teşekkürler gazelle Smile
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 31 Ağus. - 9:06

Ömer, sende şimdi büyük bir heyecan ve sabırsız bir bekleyiş vardır. Sanki çocuğun olacakmış gibi doğrumuyum? sunny
TT75
General
General
TT75

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 31 Ağus. - 10:18

orheen. demiş ki:
Ömer, sende şimdi büyük bir heyecan ve sabırsız bir bekleyiş vardır. Sanki çocuğun olacakmış gibi doğrumuyum? sunny
orhan sen çok çocuk doğurdun galiba, iyi biliyorsun gibi bu durumları Very Happy
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 31 Ağus. - 10:49

TT75 demiş ki:
orheen. demiş ki:
orhan sen çok çocuk doğurdun galiba, iyi biliyorsun gibi bu durumları Very Happy

Önceki hayatımda doğurmuştum, biraz biliyorum Wink
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 31 Ağus. - 12:02

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ceyhunberber
Albay
Albay
ceyhunberber

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 31 Ağus. - 12:06

Very Happy
bayford
Teğmen
Teğmen
bayford

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 31 Ağus. - 20:32

hayırlı olsun arkadaşım
kazasız ,mutlu sürüşler
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 1 Eyl. - 6:35

orheen. demiş ki:

Evet aynen öyle Orheen. Hemen gelsin diye bekliyorum. Park yerinde beni beklediğini hayal ediyorum Smile
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 1 Eyl. - 6:53

zeffirelli demiş ki:
serotoninlover demiş ki:
zeff, guardiola teşekkürler. zeff gülme bana, 3-4 sene sonra satarken yükseğe satacam Smile

daha binmeden satacağın günün ve kar'ının hesabını yapıyor olman senin en iyi ihtimalle kayseri'li olduğuna işarettir:)) değilse istersen sahibinden.com'a sıfır ve aldığın fiyattan ilan ver, bakalım arayan var mı?

bunlar şaka tabi ki;)
öncelikle tekrar hayırlı uğurlu olsun.. kazasız belasız, bol keyifli ve dikkatli sürüşler diliyorum hem sana, hemde eşine:))

bende bu aralar yaris'e binen arkadaşlarıma kullanmaları için (satıştan önce ar-ge adına) veriyorum.. hepsi bayılıyor:)) baharda birine satarım:ppp

Kayseriyle ailesel bir bağım olmasa da ruhsal anlamda yakın hissediyorum kendimi Wink

Teşekkür ederim güzel dileklerin için.
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 1 Eyl. - 6:57

bayford demiş ki:
hayırlı olsun arkadaşım
kazasız ,mutlu sürüşler

Teşekkürler bayford Smile
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 13:37

Arkadaşlar büyük bir heyecanla bekliyordum buraya yeni aracımın fotoğrafını koymayı ama şu anda büyük bir sorun yaşıyorum. Aracı aldığım yer Derindere zeytinburnu. Bana söyledikleri araç geliş tarihi Eylül içi. Benim acemiliğim yazılı bir belge almadım. Dün bu adamları araç ne oldu diye aradım ve söylenen şeyle şok oldum. Araç 40. hafta gelecekmiş yani 28-29-30 Eylül 1-2-3-4 Ekim. Ve burdaki önemli nokta, ÖTV indirimi (3000 TL ye yakın) Eylül sonu bitiyor. Bu araç bana ÖTV indiriminden yararlanmak için acil almam gerektiği söylenerek satıldı. Ve böyle bir riskten hiç bahsedilmedi. Ve tarihi de hiç belirtilmedi. Sonra şimdi bana ay sonunda eğer böyle bir durum olursa mağdur olmamam için kaporamı geri vereceklerini söylediler! Ben de bu risk bana söylenmediği için kaporamı şimdi geri istedim ve bunu kabul ettiler. Gerçi beni 2 hafta boşuna oyladılar ve belki de başka bir satıcıdan araç bulma şansımı sıfırladılar. Dolayısıyla Derindere Zeytinburnu'yu kimseye önermiyorum.

Bundan sonra Sonkar la konuştum ne yazık ki 1.33 Sol M/M ellerinde bu hafta 2 tane varmış ve bitmiş. Ben bu hafta sonu bulmaya çalışacağım ve param hazır bana kendi aldığınız ve memnun olduğunuz Toyota İstanbul bayilerinin isim ve varsa telefonlarınızı verebilirseniz çok sevinirim.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 13:46

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 14:17

zeffirelli demiş ki:
serotoninlover demiş ki:
Arkadaşlar büyük bir heyecanla bekliyordum buraya yeni aracımın fotoğrafını koymayı ama şu anda büyük bir sorun yaşıyorum. Aracı aldığım yer Derindere zeytinburnu. Bana söyledikleri araç geliş tarihi Eylül içi. Benim acemiliğim yazılı bir belge almadım. Dün bu adamları araç ne oldu diye aradım ve söylenen şeyle şok oldum. Araç 40. hafta gelecekmiş yani 28-29-30 Eylül 1-2-3-4 Ekim. Ve burdaki önemli nokta, ÖTV indirimi (3000 TL ye yakın) Eylül sonu bitiyor. Bu araç bana ÖTV indiriminden yararlanmak için acil almam gerektiği söylenerek satıldı. Ve böyle bir riskten hiç bahsedilmedi. Ve tarihi de hiç belirtilmedi. Sonra şimdi bana ay sonunda eğer böyle bir durum olursa mağdur olmamam için kaporamı geri vereceklerini söylediler! Ben de bu risk bana söylenmediği için kaporamı şimdi geri istedim ve bunu kabul ettiler. Gerçi beni 2 hafta boşuna oyladılar ve belki de başka bir satıcıdan araç bulma şansımı sıfırladılar. Dolayısıyla Derindere Zeytinburnu'yu kimseye önermiyorum.

Bundan sonra Sonkar la konuştum ne yazık ki 1.33 Sol M/M ellerinde bu hafta 2 tane varmış ve bitmiş. Ben bu hafta sonu bulmaya çalışacağım ve param hazır bana kendi aldığınız ve memnun olduğunuz Toyota İstanbul bayilerinin isim ve varsa telefonlarınızı verebilirseniz çok sevinirim.

panik yapma serotoninlover;
toyota gedizler tarabya yusuf bey ile görüşebilirsin...

Zeff, Yusuf Bey'le şimdi görüştüm, elinde kalmamış, panikteyim Sad honda jazz bile alabilirim şu anda.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 14:20

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 14:26

zeffirelli demiş ki:
hiç düşünme hemen al bence:))

onu da konuştum şimdi i-shift kalmamış, düz varmış. valla bu olaylardan o kadar bezdim ki paramla rezil oluyorum. en sonunda vespa alacam hakkaten ama onda bin türlü sorun çıkar bu *##*/+ memlekette.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 15:09

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 13:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 17:08

Ömer geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır. yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 861928 Bence sakin ol mutlaka bulunur. tekirdağ çorlu köşkdere toyota var bir de silivri maxi toyota bu ikisiyle de bir görüş sana çok uzak yerler değil.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 18:24

al işte..derindere zeytinburnu.. yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 461333 yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 262919
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. - 18:27

hocam ben size bir araba önereyim mi naçizane..??

seat ibiza 1.6 105 hp DSG..bulabilirseniz alın derim..

honda'yla toyota'nın bi tarafı iyice kalktı artık..hoş seat da doğuş'un ama olsun..

bence değerlendirilebilecek bi alternatif..
serotoninlover
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: yaris arıyorum   yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. - 6:48

orheen. demiş ki:
Ömer geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır. yaris - yaris arıyorum - Sayfa 5 861928 Bence sakin ol mutlaka bulunur. tekirdağ çorlu köşkdere toyota var bir de silivri maxi toyota bu ikisiyle de bir görüş sana çok uzak yerler değil.

ikisine de sordum ellerinde kalmamış. istanbul tekirdağ ve kocaeli bütün yetkili satıcılara sordum hiçbirinde kalmamış. en çok yaklaştığım sonkar oldu, onlarda da bu hafta içinde satılmış.

yaris arıyorum
5 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» D-4D Yaris Arıyorum..
» 2.el yaris araç arıyorum
» 25000 tl ye kadar dizel yaris arıyorum
» 1.0 Motor 2005-2006 Yaris Arıyorum.
» 2004-2006 arası tam otomatik yaris arıyorum