TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
toyota yakıt test test% resimleri yeni dergi auris geri +corolla kaza barcelona renault% corolla dizel triger DUAL yaris +2011 2011 çağırma renault SELECT karşılaştırma araba lastik

Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah

5 posters
YazarMesaj
CyRuss
Er
Er
CyRuss

yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Empty
MesajKonu: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePaz 5 Tem. - 20:59

Arkadaşlar merhaba,

İsmim Enes , bir süredir forumu pasif olarak takip etmekteyim. Bunun yanında yaklaşık 6 aydır yaris almak üzere araştırma yapıyorum, bir yandan da piyasayı takip ederek kendime en uygun yarisi almak için tetikte bekliyorum diyebilirim.
Önceleri model konusunda takıntım yoktu. Eski kasa temiz bir yaris olsun yeter diyordum. Araştırdıkça araba pazarında gezdikçe bazı kriterlerim daha olduğunu farkettim Smile , Yarisin 2003 yılında makyajlanan kasasından olmasını ve sol versiyon olmasını istemeye başladım.
Uzun süren takipten sonra geçtiğimiz cuma bir araba beğenerek sahibiyle el sıkıştım. Ancak arabayı daha alamadım. Satan arkadaş yeni bir araba alacağını ve bunun için benden 1 hafta süre istediğini söyledi. Bende anlayış gösterdim. Anlayacağınız yarisime kavuşmama daha var. O sebepten fiyatını söylemeyi uygun bulmadım. Hayırlısıyla bir teslim alayım sonra fotolarını da koyarım , fiyatını da yazarım.
Bundan sonra sürekli buralardayım inşallah,

Görüşmek üzere, Hoşçakalın ,
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePtsi 6 Tem. - 5:42

Hayırlı olsun inşallah bir an önce Yaris inize kavuşursunuz
http://www.filmstop.com
TT75
General
General
TT75

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePtsi 6 Tem. - 6:13

Şimdiden hayırlı olsun, az yakıt tüketimli günler dilerim Smile
CyRuss
Er
Er
CyRuss

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePtsi 6 Tem. - 15:29

Teşekkürler arkadaşlar, yakıt konusunu ayrıca merak ediyorum zaten. 2003 1.3 sol yarisle istanbulda şehiriçi ne yakarım acaba?
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePtsi 6 Tem. - 17:53

hayırlı olsun..hoş geldin aramıza..

tahminimce 6.5 - 7.5 arası..

bende 1.3 mm var, genellikle 7.0 - 7.3 lt olur ortalamam..

tabi bunlar çok değişkenlik gösteriyor şartlara göre..

ama ekonomik bir araba aldığınızdan şüpheniz olmasın..
CyRuss
Er
Er
CyRuss

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePtsi 6 Tem. - 19:22

Hoşbulduk...

Aracımı teslim aldığımda ona en az yakıtı yaktırmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım inşallah. Tabi bu konuda sizin tavsiyelerinize ihtiyacım olacak. Bu arada zaman zaman Orhan beyin grafiklerinide incelemekteyim. Orhan bey makina mühendisimisiniz? Zira bu grafikleri çıkardığınıza göre ihtisas alanınızın bu olduğunu sanıyorum. Hatta otomotiv dalından mezun olmuş olmalısınız?
TT75
General
General
TT75

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeSalı 7 Tem. - 8:23

Re:Cyruss
http://yaris.yetkin-forum.com/yakit-ekonoms-forumu-f8/yakt-tuketim-statistikleri-ii-t365.htm#6852 linkindeki tabloya benzer bir istatistik tutarsan yakıt tüketimini daha iyi takip edebilirsin. Mümkünse yakıt alırken depoyu tam doldur, hatta pompa attıktan sonra doldurtmaya devam ettir taşana kadar (ben öyle yapıyorum) ki hesaplamalar dogru şekilde olsun.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeSalı 7 Tem. - 21:02

CyRuss demiş ki:
Hoşbulduk...

Aracımı teslim aldığımda ona en az yakıtı yaktırmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım inşallah. Tabi bu konuda sizin tavsiyelerinize ihtiyacım olacak. Bu arada zaman zaman Orhan beyin grafiklerinide incelemekteyim. Orhan bey makina mühendisimisiniz? Zira bu grafikleri çıkardığınıza göre ihtisas alanınızın bu olduğunu sanıyorum. Hatta otomotiv dalından mezun olmuş olmalısınız?

Enes hoşgeldin aracın hayırlu uğurlu olsun. Aracını aldığında senden detayları ve yakıt test sonuçlarını da bekleriz yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah 36943

Evet ben makina mühendisiyim (forumda ben hariç 2 tane daha mak. müh. var) ama genel. Makina mühendisliğinin her dalından kendime yetecek kadar bilgi sahibiyim. Bu grafiklerleri de hem hobi hem de günlük hayatta kendime kullanmak için oluşturdum. Örneğin 90 ile gideceğime 100 ile gidiyorum hem daha hızlı hem de daha tasarruflu yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah 1440

Enes bana orhan demen yeterli, bey sıfatını fabrikada bol bol duyuyorum zaten, burada herkez eşit hatta aile bile desem yalan olmaz.
Bu sebepten yaris ailesine tekrar hoşgeldin okeydir
https://yaris.yetkin-forum.com
CyRuss
Er
Er
CyRuss

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeSalı 7 Tem. - 21:08

Teşekkür ederim Orhan samimiyetin için. Meslektaş olmamıza sevindim. Hatta aracı aldığım arkadaşta makina mühendisi çıktı.
Ben aldığım eğitim doğrultusunda ve çalışma hayatımın gidişatıyla ilgili olarak otomotivsel konulara biraz yabancı kaldım aslında. Ama her mühendis bilgiyi kullanarak her türlü alanda başarılı olabilir tabiki.

Nacizane test sonuçlarını , aracın resimlerini, detaylarını vs. tabiki seve seve paylaşıcam ilerde.

Tekrar hoşbulduk.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeSalı 7 Tem. - 21:20

Makina mühendisleri 4 teker seçimi için zorlanmıyor yaris'in görünümü teknik özellikleri yetiyor.

Ancak şu 2 teker konusunda okadar şanslı değiliz sanırım yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah 1440 Neyse konuyu dağıtmayalım ok, meslektaş olduğumuza ayrıca sevindim okeydir
CyRuss
Er
Er
CyRuss

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimeÇarş. 8 Tem. - 6:11

Arkadaşlar sizlerden bu araba alma sürecinde devir teslim işlemleri hakkında bilgi rica ediyorum. Bir çoğunuz birkaç defa araç alıp satmıştır sanırım.

Şimdi internetten yaptığım araştırmaya göre 2003 yarisin noter devri 320 - 330 TL arası bi şey tutacak gibi görünüyor. ( Yanlışım varsa düzeltin )

Sizden ricam 2. el arabayı teslim alma ve tescil sürecinde takip edeceğim ve başıma gelebilecek prosedürler hakkında bana destek olmanız.

Tabi ücretlerini de biliyorsanız tadından yenmez ( ruhsat , sigorta vs. )

Şimdiden teşekkürler..
CyRuss
Er
Er
CyRuss

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePerş. 9 Tem. - 13:37

Arkadaşlar bugün itibariyle aracımı sağ salim teslim almış bulunuyorum.

Araç 2003 model 1.3 sol mavi renk . 102000 de aldım aracı. Fiyatı 12.250 TL. Motoru iyi durumda. Sicili temiz , kazası belası değişeni yok.

Sizce nasıl?
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePerş. 9 Tem. - 13:43

Hayırlı olsun tekrar kardeşim. Bence iyi bir alışveriş yapmışsın. Artık resimleri ve araçla ilgili görüşlerini bekleyeceğiz okeydir
TT75
General
General
TT75

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah   yaris - Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah Icon_minitimePerş. 9 Tem. - 13:43

tekrar hayırlı olsun Smile sudan ucuz Smile

Herkese Merhaba , Yaris alıyorum inşallah
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hard Kandy Toyota Custom Yaris (Europe & European Yaris Forum)
» Real Spy Photos Toyota Yaris 2011 Only yaris.yetkin-forum.com 2012 spy shots
» Toyota Yaris HSD 2012 (hybrid Yaris)
» D-4D Yaris Arıyorum..
» Yaris'le 100.000 Km!!!