TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
SELECT auris yaris renault karşılaştırma 2011 renault% çağırma +2011 DUAL triger resimleri dizel +corolla geri test test% yeni yakıt lastik kaza araba corolla barcelona dergi toyota

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)

+6
talkers
kir-pi
bucegu60
caş
orheen
guardiola
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Yaris'ten sonra almak istediğiniz araba??
 Toyota Auris
 Toyota Corolla
 Yine Yeni Yeniden Toyota Yaris
 Diğer
Sonuçları Gör
YazarMesaj
guardiola
General
General

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:46

bence güzel araba.. okeydir ama hiç nissan modeli kullanmadım..nasıldır bilmem..
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:49

Nissan Qashqai birçok araba tipini bünyesinde barındırıyor. Altı bir cip kadar yüksek. Ben beğeniyorum. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 36943
https://yaris.yetkin-forum.com
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 16:30

Geçen sene YÜZBAŞIOĞLU, ALEMDAĞ’daki bayisine Note’la test sürüşü yapmaya girmiştim. Show room’da 1.6 Qashqai’nın TEKNA modelini ilk kez orada görmüş ve çok beğenmiştim. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 274633 Bostancı’da bir galeride ikinci elini 39.000’e satıyorlardı. Eşim, “biraz da kredi çekeriz, alalım bu arabayı” dedi. Vergisinin çok olması, yakıt tüketiminin kafamdaki ölçülere göre fazla olması, Nissan’ın genel olarak 2. elinin zayıf olması, servis ağının yaygın olmaması gibi nedenlerden dolayı vazgeçtim. Evil or Very Mad Qashqai hayalimi süsleyen arabalardan. Gördüğüm bu olumsuz unsurlara rağmen ileride ekonomik durumum el verirse almak isterim.

www.nissan.com.tr/qashqai_home.html+%22Nissan%22+Qashqai&hl=tr&ct=clnk&cd=2&gl=tr&lr=lang_tr" target="_blank" rel="nofollow">http://74.125.77.132/search?q=cache:OoHMuu6CWYwJ:www.nissan.com.tr/qashqai_home.html+%22Nissan%22+Qashqai&hl=tr&ct=clnk&cd=2&gl=tr&lr=lang_tr

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 1440
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 16:36

Coşkun abi inşallah oda olur. Nissanın 2. eli ve servis zayıflığı konusunda haklısın. Ben buna şahit oldum. İş arkadaşım çok uygun fiyata 2. el note aldı. rot balans ayarı için servise gittiğinde servis rot balans yapamayız istanbuldaki servise yada sanayiye git demiş Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 837428

Yakıt tüketimi de fazladır. Ancak tüm bunlara rağmek araç güzel Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 457255
kir-pi
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 18:41

bence versoyu ayrı katogoride değerlendirin, versoya şehiriçinde biriki kez kısa mesafe bindim, oldukça güzel bir araç, yakıt tüketimini bilmiyorum ama benim scenic şehirler arasında 6.5 litre tüketiyor 100-120 ile gidersen, bence bu büyüklükteki bir araç için normal, o hızlarda 1.3 yaris da 5.5 den az yakmaz sanırım, iç hacim, bagaj, aracın kendi kilo fazlalığını eklerseniz zaten 100 km de 1 litre fazla vermeye kesinlikle değer
http://www.filmstop.com
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:18

Doğru söze ne hacet. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 457255
kir-pi
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:23

benim bundan sonraki arabamda ya yine bir MPV olacak yada daha büyük birşey alacağım, ama yaris en az 10 yıl daha bizle kalır sanırım belki de ilk ve son sahibi oluruz
guardiola
General
General

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 11:48

yalnız verso'nun göğüs kısmındaki yeşil plastik çerçeveler resmen göz tırmalıyo..sırf bu yüzden arkadaşımın babası bu arabayı almaktan

vazgeçti..Laughing haklı bence de, o ne öyle yu-ma-tu cd player gibi..

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Verso2np5
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 12:19

benim bundan sonraki aracım dizel corolla olacak siyah Razz
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 15:57

talkers demiş ki:

Auris daha uygun değilmi sana? HB ten sedan a mı geçeceksin? Ben hayatım boyunca HB araba almayı düşünüyorum. tokmak
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 19:18

Büyük sınıf arabalara hasretim, hep bi avensis istiyorum aslında, fakat ufak sınıfa devam edersem yeni ford fiesta az daha büyük olsun dersem auris idealdir...
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 19:57

mehmetay18 demiş ki:
Büyük sınıf arabalara hasretim, hep bi avensis istiyorum aslında, fakat ufak sınıfa devam edersem yeni ford fiesta az daha büyük olsun dersem auris idealdir...

Ben de Fiesta'nın yeni kasası hoşuma gitti. Eskisinden çok daha farklı bir tasarımı var. Ancak döşeme ve kullanılan plastik kalitesi vasat deniliyor. Ben almaya niyetlensem en az altı ay bekler, ne tür şikayetler var onları takip ederim.
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 20:08

orheen demiş ki:
talkers demiş ki:

Auris daha uygun değilmi sana? HB ten sedan a mı geçeceksin? Ben hayatım boyunca HB araba almayı düşünüyorum. tokmak

Ben de çoğunlukla HB modeller hoşuma gidiyor drunken , her ne kadar bagajları sedanlara kıyasla daha küçük olsalar da. Rolling Eyes Toyota'dan örnek vereyim. Evvelsi Pazar günü oto pazarında yeni kasa Corolla ve Auris'i inceledim. Yan yana duruyorlardı. Bagaj hacmi konusunda ciddi fark var. Kalabalık ailelerin tercihi genellikle sedan araçlar oluyor. Ancak ben HB sürerken daha büyük keyif alıyorum. burnrubber Tamamen kişisel tercih, zevk, beklenti ve ihtiyaç meselesi.
ErKn
Çavuş
Çavuş
ErKn

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. - 15:54

Çoşkun hocam benim daha yarisim yok Crying or Very sad ama bende ehliyetimi alınca almak istediğim araba var Very Happy 2005-2006 model hyundai fx coupe kırmız renk 19" siyah renk jantlar

url=http://img22.imageshack.us/my.php?image=hyundaifxcoupewh1.jpg][img=https://2img.net/r/ihimizer/img22/7927/hyundaifxcoupewh1.th.jpg][/url]
ErKn
Çavuş
Çavuş
ErKn

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. - 16:05

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Hyundai_fx_coupe

bi önceki yazımda resmi koymak istemiştim ama koyamamıştım arabamın bunun gibi olması istedim Very Happy burnrubber
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. - 16:33

mehmetay18 demiş ki:
yeni fiestanın iç hacmi bizim kasa yarislerden pek farklı değildir
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 16 Şub. - 20:48

İç hacmi, özellikle arka koltuklardaki diz mesafesi dar deniliyor, ancak dış tasarımı çok hoşuma gidiyor. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 457255 Eski kasasını beğenmiyorum. Evil or Very Mad
cenk
Çavuş
Çavuş
cenk

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 5 Nis. - 7:35

Kesinlikle VOLVO C30!!! Bundan sonraki aracım Very Happy
bucegu60
Teğmen
Teğmen
bucegu60

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 5 Nis. - 8:28

c30 un arkasını ne kadar kötü ve çirkn yapmışlar.her gördüğümde volvo dan soğutuyor beni Smile
cenk
Çavuş
Çavuş
cenk

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 5 Nis. - 11:46

Bence de c30'un tasarımının en güzel noktası arkası Very Happy Cam bagaj çok güzel gözüküyor.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 5 Nis. - 20:35

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 2007-volvo-C30_JUMP

Aracın arkası bana megane hb i hatırlattı. Volvo dan daha iyisini beklerim Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 36943

Cenk bu aracın fiyatı ne kadar?
cenk
Çavuş
Çavuş
cenk

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 8 Nis. - 17:10

baya çok:) 41 000-99 000 tl arası fiyatları. ama otomatik vites seçeneğinde motor hacmi çok büyük.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs - 16:21

C30 bence de çok hoş bi araba..

gerçekten de volvo'nun şu otomatik vites politikasını anlıyamadım bi türlü..

otm. vites araba için illa 2.4 motor mu lazım yauv?? tokmak bence sırf bu yüzden bir çok

bayan müşteriyi kaybetmişlerdir..ve ayrıca otm. vites rahatlığına alışmış kitleyi..

hem de ellerinde powershift gibi bi şanzıman varken..
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 5:47

powershift in ne artıları var, pek bilgim yok scratch
ceyhunberber
Albay
Albay
ceyhunberber

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 8:00

orheen demiş ki:
powershift in ne artıları var, pek bilgim yok scratch

dsg gibi hizli vites değisimi sağlayan sanjiman.

ben ya yeni megane ya 308 alirim sanirsam afro
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 8:59

Yeni megane mı? rabbit Ceyhun senden böyle birşey beklemem. Japondan fransıza dönüş yapmanı beklemiyorum. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 77335
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 9:33

abi ben 308'i kullandım 4 gün..çok da beğenmedim açıkcası..
ceyhunberber
Albay
Albay
ceyhunberber

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Mayıs - 10:43

orheen demiş ki:
Yeni megane mı? rabbit Ceyhun senden böyle birşey beklemem. Japondan fransıza dönüş yapmanı beklemiyorum. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) - Sayfa 2 77335

bosver satip masrafa giresim yok zaten alacağim sey 4 yeni lastik şu an kriz var lol!

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Audi verimli sürüşe odaklandı (yaristen kopya mı?)
» 100 km yi 3 tl ye giden arabanız olsun istermisiniz