TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
Krom Eksoz Ucu 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Krom Eksoz Ucu Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
Krom Eksoz Ucu Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
Krom Eksoz Ucu 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
Krom Eksoz Ucu 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
Krom Eksoz Ucu Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
Krom Eksoz Ucu Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
SELECT dergi karşılaştırma yakıt +corolla triger 2011 corolla çağırma renault test kaza toyota renault% barcelona yaris geri lastik resimleri dizel +2011 DUAL test% auris yeni araba

Krom Eksoz Ucu

5 posters
YazarMesaj
guardiola
General
General
guardiola

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimePtsi 2 Şub. - 23:01

Krom Eksoz Ucu Exhaust20tipxq0

bi krom eksoz ucu almak istiyorum ama bunu kendimiz de takabiliyo muyuz??

yarislerin eksoz çıkışlarının çapı hakkında bi fikri olan var mı??
cenk
Çavuş
Çavuş
cenk

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeSalı 3 Şub. - 9:00

Bunu bende istiyorum . galiba fiyatı 130 ytl
guardiola
General
General
guardiola

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeSalı 3 Şub. - 9:34

bu resim DH'deki kythera nickli arkadaşımıza ait..kendisi 1 yıl önce 25 liraya aldığını söylemişti..

Krom Eksoz Ucu Kromeksozucuai0
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 21:11

cenk demiş ki:
Bunu bende istiyorum . galiba fiyatı 130 ytl
guardiolanın resmini verdiği egsozt ucu yanlızca piyasada 15-20 liraya satılıyor paslanmaz olanları,ama egzost sesinde değişiklik olmuyor,yanlızca görsel amaçlı.senin 130 lira dediğin son susturucu ile birlikte olanlar sanırım. Ben aracımda kullanıyorum 90 liraya taktırmıştım,seside gerçekten çok hoş,sanki araba 20hp artmış gibi bir his uyandırıyor insana Smile tabi buna herkes sıcak bakmayabilir..kişisell..
guardiola
General
General
guardiola

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 22:31

benim amacım sadece görsellik..nereden alabilirim dostum bunu..bildiğin bi yer var mı??
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 7:43

bütün oto aksesuarcılarda satılıyor dostum bu egzost uçları, ama alırken 5-10 lira fazla ver paslanmaz olanlarından al, ucuz olanları hemen paslanıyor,bende abarthdan önce bu uçlardan vardı 35 liraya almıştım 6ay sonra o bile çillenmeye başlamıştı ufaktan..10 liraya en kral egzostcuya taktırırsın bunu oksijen kaynagı ile taktırabilirsin.. görünüm çok hoş olur.
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 8:29

ben aldım taktım 10 tl gibi bir fiyata kelepçesi var üzerinde tornavidayla kolaylıkla takıldı. ama 2-3 ay sonra içinden çürümeye başladı. (nedeni ev ile iş arası 5 km ve tam eksoz ısınmadan gelmiş oluyorum ve içinde buhar kalıyor) baktım egzost, egsoz, egzos, eksoz herneyse Razz ona sıçrayacak çıkarttım. galiba en iyisi biraz paraya kıymak olacak..
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 9:29

aynen bahsettiğimde buydu,kaliteli olsaydı buharda olsa çürüme yapmazdı bence. ve kalitelileri kelepçeli değil oksijen kaynagı ile takılıyor.
guardiola
General
General
guardiola

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 10:38

mehmetay18 demiş ki:
bütün oto aksesuarcılarda satılıyor dostum bu egzost uçları, ama alırken 5-10 lira fazla ver paslanmaz olanlarından al, ucuz olanları hemen paslanıyor,bende abarthdan önce bu uçlardan vardı 35 liraya almıştım 6ay sonra o bile çillenmeye başlamıştı ufaktan..10 liraya en kral egzostcuya taktırırsın bunu oksijen kaynagı ile taktırabilirsin.. görünüm çok hoş olur.

eyv.. okeydir benim de merak ettiğim buydu aslında..

kelepçeli alıp kendimiz taksak ne olur diye..zaten anlatmışsınız..
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 10:43

leblebiyi çözdük yani işin başından Smile
guardiola
General
General
guardiola

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 10:54

tam anlamıyla hem de.. okeydir Krom Eksoz Ucu 36943
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 15:55

neden egsoz ucu yerine son susturucu düşünmüyorsunuz, yeni jenerasyon son susturucuların sesleri çok hoş bence tok bi ses veriyorlar, eski şahinlere takılanlar gibi değil yani,herkese tavsiye ediyorum.. tabi ben orjinalimle iyiyim diyenlerede diyecek bi sözüm yok,zevk meselesi.. Hele sizi son susturucuya ikna edeyim sonra hava filtresi olayına gelicem Smile
guardiola
General
General
guardiola

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 17:17

aman hocam..masrafa sokma bizi.. Razz Krom Eksoz Ucu 434875

ses değişikliği istemiyorum dostum yaa..benim amacım estetik görüntü.. okeydir
ceyhunberber
Albay
Albay
ceyhunberber

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 18:40

guardiola demiş ki:
mehmetay18 demiş ki:

eyv.. okeydir benim de merak ettiğim buydu aslında..

kelepçeli alıp kendimiz taksak ne olur diye..zaten anlatmışsınız..

dostum kaynak yaptir ve 50 ytlden fazla para verme değmez ben aldiğimda yaptirmistim içi disi krom 2 senedir ne paslanma ne sorun yasadim Cool
guardiola
General
General
guardiola

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 19:40

eyv..ilk fırsatta alıyorum, aynen kaynak yaptırıyorum.. okeydir
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimePerş. 12 Şub. - 15:34

bence son susturucuyu son kez düşün bi..Smile hatta egzostcuya gittiğinde bi gör derim:) kafanı karıştırmak gibi olmasın ama egzost ucunu 30 lirayamı ne almıştım 10 lirada takmaya vermiştim boşa gitti sonra, son susturucuyu değiştirince..Smile
guardiola
General
General
guardiola

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimePerş. 12 Şub. - 15:41

son susturucunun ne gibi faydası var??
mehmetay18
Teğmen
Teğmen
mehmetay18

Krom Eksoz Ucu Empty
MesajKonu: Geri: Krom Eksoz Ucu   Krom Eksoz Ucu Icon_minitimePerş. 12 Şub. - 18:49

4 beygir garantisi var Smile öyle yazmış arkadaşlar,birde hava filtresi takarsan arabaya 2 beygirde o artırıyormuş 6 beygir eder,birde buna psikolojik olarak 6 beygirde sen eklersin Smile araban oldu 1.6 Smile

Krom Eksoz Ucu
1 sayfadaki 1 sayfası