TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
En çok Tofaş Fiorino sattı!! 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
En çok Tofaş Fiorino sattı!! 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
En çok Tofaş Fiorino sattı!! 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
En çok Tofaş Fiorino sattı!! Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
dergi test renault auris corolla geri triger karşılaştırma çağırma toyota yeni resimleri yakıt kaza test% araba SELECT DUAL +corolla +2011 2011 barcelona yaris dizel lastik renault%

En çok Tofaş Fiorino sattı!!

4 posters
YazarMesaj
ErKn
Çavuş
Çavuş
ErKn

En çok Tofaş Fiorino sattı!! Empty
MesajKonu: En çok Tofaş Fiorino sattı!!   En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 17:23

En çok Tofaş Fiorino sattı!! Fiat_fiorino_combi_f

Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasında üretilen Fiorino kendi sınıfında Türkiye'nin satış rekortmeni oldu.

Fiorino 2008 yılında 12 bin 582 adet satıldı.

Fiat Fiorino, Avrupa'da '2009 Yılının Ticari Aracı' ödülünün yanı sıra İngiltere'de '2008 Yılının Ticari Aracı' seçilmişti.
Türkiye'de Cargo, Combimix ve Combi model versiyonlarıyla Şubat ayına özel kampanyalı 18 bin 520 TL ile 29 bin 520 TL arasında değişen başlangıç anahtar teslim fiyatlarıyla satışına devam edilen Fiat Fiorino ailesi, 1.4 litre 73 HP benzinli ve 1.3 litre Multijet 75 HP’lik turbo dizel motor seçenekleriyle tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

KAYNAK:HÜRRİYET.COM
En çok Tofaş Fiorino sattı!! 1440
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: En çok Tofaş Fiorino sattı!!   En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 18:18

Emeğine sağlık sevgili Erkan. okeydir

kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: En çok Tofaş Fiorino sattı!!   En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 18:33

ben bu tip arabaları severim zaten, Scenic almadan önce doblo alacaktım hanım izin vermedi Very Happy
http://www.filmstop.com
ErKn
Çavuş
Çavuş
ErKn

MesajKonu: Geri: En çok Tofaş Fiorino sattı!!   En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 18:44

caş demiş ki:
Emeğine sağlık sevgili Erkan. okeydir

Teşekkür ederim Çoşkun hocam En çok Tofaş Fiorino sattı!! 1440
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: En çok Tofaş Fiorino sattı!!   En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 18:46

kir-pi demiş ki:
ben bu tip arabaları severim zaten, Scenic almadan önce doblo alacaktım hanım izin vermedi Very Happy

Bence izin vermemkle iyi yapmış Doblo minibüs gibi. Fiorino 1.3 dizel çok mantıklı. Yalnız benim arkadaş 7 litre ortalama ile kullanıyor 1.3 dizel fiorinoyu. Sakin kullanmasına rağmen fabrika değerlerine yaklaşamadı. En çok Tofaş Fiorino sattı!! 837428
https://yaris.yetkin-forum.com
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: En çok Tofaş Fiorino sattı!!   En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 19:09

ben büyük arabalardan hoşlanırım zaten o zamanlar param olsaydı transporter alacaktım ama param yoktu
http://www.filmstop.com
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: En çok Tofaş Fiorino sattı!!   En çok Tofaş Fiorino sattı!! Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 19:10

kir-pi demiş ki:
ben büyük arabalardan hoşlanırım zaten o zamanlar param olsaydı transporter alacaktım ama param yoktu

Hım tercih olayı tabi. Bana hitap etmiyor. Dobloya fioarinoyu tercih ederim En çok Tofaş Fiorino sattı!! 457255
https://yaris.yetkin-forum.com

En çok Tofaş Fiorino sattı!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2010 Fiorino Combi Yakıt Tüketimi, Araba, Araba Fiyatları, Arabalar, Fiat, Fiorino Combi 1.3 Bilgi ver, Fiorino Combi 1.3 Fiyat, Fiorino Combi 1.3 Fiyatları, Fiorino Combi 1.3 Özellikler, Fiorino Combi 1.3 Teknik Özel
» Sabancı Toyotasa'yı sattı
» 2010 Fiorino Combi 1.3
» Maserati şok bir satış rakamına ulaştı! Tam tamına 14 adet sattı :)