TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
auris araba geri kaza dergi corolla lastik dizel test barcelona yaris çağırma renault% yakıt +2011 toyota karşılaştırma 2011 renault triger test% resimleri +corolla yeni DUAL SELECT

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)

+6
talkers
kir-pi
bucegu60
caş
orheen
guardiola
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Yaris'ten sonra almak istediğiniz araba??
 Toyota Auris
 Toyota Corolla
 Yine Yeni Yeniden Toyota Yaris
 Diğer
Sonuçları Gör
YazarMesaj
guardiola
General
General
guardiola

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Empty
MesajKonu: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 13:08

ben bir MINI hastası olaraktan imkanlar el verirse sanırım Cooper (2.el) alacağım..tabi yeni Yaris aklımı çelmezse king
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 13:34

Yeni yaris aklını çeler gibi geliyor bana. Daha donanımı belli değil ama. Uzatılıp alçaltılmış yaris şimdiki yarisin eksikliklerini giderebilir. Bekleyip göreceğiz Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 941505
https://yaris.yetkin-forum.com
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 19:08

Öncelik sırasına göre ilk beş:

1. Toyota Auris

2. Toyota Corolla / Verso

3. Nissan Qashqai

4. Hyundai i30

5. Seat Ibiza

Ekonomik durum el verirse 2-3 sene içinde yukarıdaki araçlardan birini (büyük bir olasılıkla 2. elini) almayı hayal ediyorum.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 20:07

Coşkun abi,

4. de Hyundai i30 demişsin hangi özellikleri seni cezbetti. Benim tanımadığım bir araba. Tip olarak fiat bravo sanki daha güzel.
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 20:45

İki-üç ay önce benim bir öğrencim okula getirdi. Mavi renkli. İçini, dışını iyice inceledim. Sürücü koltuğuna da oturdum."İsterseniz bir tur atın" dedi ama çekindim açıkçası. pale Çocuk bir de arabaya modifiye yaptırmış. Çok hoşuma gitti. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 457255 Hatta bir tuning sitesinde yayınlanmış.

Daha sonra i30'u takibe aldım. Test sürüşleri ile ilgi yorumları okuyorum, DH'de i30 sahibi arkadaşların yazılarını düzenli olarak takip ediyorum, sahibinden.com'da fiyatlarına arada bir bakıyorum. Forumdaki kullanıcı arkadaşların hemen hepsi bu araçtan memnun. C segmenti bir araç olmasına rağmen aksesuarları dikkate alındığında fiyatı oldukça makul geldi bana. Tipi de hoşuma gidiyor.

Fiat Bravo’nun da tipi hoşuma gidiyor ancak ön yargılı olacak söyleyeyim, Fiat arabalara sıcak bakmıyorum. Evil or Very Mad Alfa Romeo haricinde, İtalyan arabalara da kanım ısınmadı. No
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 1440
bucegu60
Teğmen
Teğmen
bucegu60

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 20:53

ben her zaman hyundai ye sempati duymuşumdur.ilk arabamdı ayrıca.en ufak bir sorun çıkartmadı lpg hariç.onun da zaten arabayla alakası yok.
i30 benimde hoşuma gidiyor.dizeli de performanslı görünüyor. ama ankara da ben fazla görmüyorum.satış adetleri nedir acaba?
yaris den sonraki arabam inşallah yeni avensis olacak.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 20:54

Hımm, açıkçası o önyargı bende biraz hyundai ye karşıda var. Kullanıcıları sorunsuz dediğine göre demekki hyundai de kaliteye önem vermeye başlamış Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 457255

Bakalım auris in yeni kasası nasıl olacak Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 894123

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) HyundaiI10222
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Www.arabamiz.net_-_Fiat_Bravo
bucegu60
Teğmen
Teğmen
bucegu60

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 20:58

şu bravo nun arkası ne kadar kötü öyle.
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 21:14

Auris kadar Corolla Verso'nun da yeni kasasını merak ediyorum. scratch Eli kulağındadır. Yakında çıkar piyasaya. 2-3 öy önce Toyota Derindere/Kartal'da inceledim. Daha önce yollarda görüyordum. Mest oldum arkadaşlar. Ne Auris, ne de Corolla. Verso'yu tek geçerim, (YAKIT TÜKETİMİ DIŞINDA) Evil or Very Mad Bana lüks gelir, ama hayalimdeki arabalardan. I love you

orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 21:26

Corolla Verso gemi gibi araba 1.6 sı 160 tan sonra zorlanıyor, benzini de resmen içiyor. Geniş aile için ideal bir araba ama nedense pek tutmadı.
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 21:30

orheen demiş ki:
Hımm, açıkçası o önyargı bende biraz hyundai ye karşıda var. Kullanıcıları sorunsuz dediğine göre demekki hyundai de kaliteye önem vermeye başlamış Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 457255

Bakalım auris in yeni kasası nasıl olacak Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 894123

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) HyundaiI10222
Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Www.arabamiz.net_-_Fiat_Bravo

Benim 90'lı yıllarda Hyundai Excel LS ve GLS arabalarım oldu. Özellikle GLS o zamanki şartlara göre bana çok lüks ve konforlu gelmişti. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 457255 Dört cam otomatik, hidrolik direksiyon. G. Kore'den ithal ediliyordu. Ancak yedek parçaları oldukça pahalıydı. Bildiğim kadarıyla Accent'ler (çok emin scratch değilim) Türkiye'de üretiliyor.

caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 21:38

orheen demiş ki:
Corolla Verso gemi gibi araba 1.6 sı 160 tan sonra zorlanıyor, benzini de resmen içiyor. Geniş aile için ideal bir araba ama nedense pek tutmadı.

En ideali 1.8 motor seçeneği. Senin dediğin gibi bütün maaşını benziciye verirsin o zaman. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 461333 Bence tutmamasının nedeni yüksek yakıt sarfiyatı. Orta halli ailelere uymaz. Evil or Very Mad Yoksa işçilik, kullanılan malzemenin kalitesi, genişlik vs. çok iyi. okeydir

bucegu60
Teğmen
Teğmen
bucegu60

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeC.tesi 7 Şub. - 21:45

verso hakikaten tam bir aile arabası. 7 kişilik olabilmesi çok güzel.ama uzun yolda 3. sıra koltukları kullanmak isterseniz bagajlarınız için portbagajınızın olması şart.şehir içinde 10 lt civarı yakıyor.üst donanımında açılır tavan ve esp standart.kullanımıda gayet zevkli.ayrıca ülkemizde üretiliyor.
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 9:01

ben de ısınamadım bu hyundai'ye bi türlü.. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 118809
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 9:31

Ben büyük ihtimal yine toyotadan şaşmam. Şekil tip olarak hoşuma gidem başka arabalar var ama emniyet güvenlik alanında toyota iyi Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 36943
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:42

Nissan Qashqai hakkındaki görüşleriniz nasıl?
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:46

bence güzel araba.. okeydir ama hiç nissan modeli kullanmadım..nasıldır bilmem..
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 15:49

Nissan Qashqai birçok araba tipini bünyesinde barındırıyor. Altı bir cip kadar yüksek. Ben beğeniyorum. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 36943
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 16:30

Geçen sene YÜZBAŞIOĞLU, ALEMDAĞ’daki bayisine Note’la test sürüşü yapmaya girmiştim. Show room’da 1.6 Qashqai’nın TEKNA modelini ilk kez orada görmüş ve çok beğenmiştim. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 274633 Bostancı’da bir galeride ikinci elini 39.000’e satıyorlardı. Eşim, “biraz da kredi çekeriz, alalım bu arabayı” dedi. Vergisinin çok olması, yakıt tüketiminin kafamdaki ölçülere göre fazla olması, Nissan’ın genel olarak 2. elinin zayıf olması, servis ağının yaygın olmaması gibi nedenlerden dolayı vazgeçtim. Evil or Very Mad Qashqai hayalimi süsleyen arabalardan. Gördüğüm bu olumsuz unsurlara rağmen ileride ekonomik durumum el verirse almak isterim.

www.nissan.com.tr/qashqai_home.html+%22Nissan%22+Qashqai&hl=tr&ct=clnk&cd=2&gl=tr&lr=lang_tr" target="_blank" rel="nofollow">http://74.125.77.132/search?q=cache:OoHMuu6CWYwJ:www.nissan.com.tr/qashqai_home.html+%22Nissan%22+Qashqai&hl=tr&ct=clnk&cd=2&gl=tr&lr=lang_tr

orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 16:36

Coşkun abi inşallah oda olur. Nissanın 2. eli ve servis zayıflığı konusunda haklısın. Ben buna şahit oldum. İş arkadaşım çok uygun fiyata 2. el note aldı. rot balans ayarı için servise gittiğinde servis rot balans yapamayız istanbuldaki servise yada sanayiye git demiş Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 837428

Yakıt tüketimi de fazladır. Ancak tüm bunlara rağmek araç güzel Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 457255
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 18:41

bence versoyu ayrı katogoride değerlendirin, versoya şehiriçinde biriki kez kısa mesafe bindim, oldukça güzel bir araç, yakıt tüketimini bilmiyorum ama benim scenic şehirler arasında 6.5 litre tüketiyor 100-120 ile gidersen, bence bu büyüklükteki bir araç için normal, o hızlarda 1.3 yaris da 5.5 den az yakmaz sanırım, iç hacim, bagaj, aracın kendi kilo fazlalığını eklerseniz zaten 100 km de 1 litre fazla vermeye kesinlikle değer
http://www.filmstop.com
caş
Yüzbaşı
Yüzbaşı
caş

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:18

Doğru söze ne hacet. Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) 457255
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimePaz 8 Şub. - 19:23

benim bundan sonraki arabamda ya yine bir MPV olacak yada daha büyük birşey alacağım, ama yaris en az 10 yıl daha bizle kalır sanırım belki de ilk ve son sahibi oluruz
http://www.filmstop.com
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 11:48

yalnız verso'nun göğüs kısmındaki yeşil plastik çerçeveler resmen göz tırmalıyo..sırf bu yüzden arkadaşımın babası bu arabayı almaktan

vazgeçti..Laughing haklı bence de, o ne öyle yu-ma-tu cd player gibi..

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Verso2np5
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)   Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket) Icon_minitimeSalı 10 Şub. - 12:19

benim bundan sonraki aracım dizel corolla olacak siyah Razz

Yaris'ten Sonraki Arabanız?? (Anket)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Audi verimli sürüşe odaklandı (yaristen kopya mı?)
» 100 km yi 3 tl ye giden arabanız olsun istermisiniz