TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
renault renault% +corolla araba DUAL corolla dizel dergi resimleri kaza test% +2011 lastik SELECT triger yakıt 2011 barcelona yaris auris toyota çağırma geri yeni test karşılaştırma

Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)

+3
achille24
mhakank
Problem
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Problem
Er
Er

yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Empty
MesajKonu: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 22:03

Öncelikle herkese merhaba,
Forumunuza yazdığım ilk yazı olması dolayısı ile oluşabilecek hatalardan dolayı şimdiden özür dilerim.
Öncelikle bir araba almaya karar verdim ve bu benim ilk arabam olacak, kamu da çalışan maaşlı bir memur olarak elimizden geldiğince bir bütçe yaratmaya çalıştım, bir çok otomobil alım, satım sitesini aylardır takip ediyorum, zaten aylar özcesinden Yaris almak üzere karara varmıştık (ailecek), oto alım satım sitelerinde bir çok fiyat , bir çok özellik göze çarpmakta , fakat en son yaris sahibi olmak isteyen birinin halinden yarisi olan anlar diye düşünerek forumunuza üye oldum, sizlerinde fikirsel yardımları ile bir Toyota yaris arıyorum,
öncelikle elimdeki bütçe piyasa koşullarına uygun sanırım , fakat aradığım özellikler:

2002-tercihen 2004 model, 120 bin-130 bin km yi geçmemiş, önden darbesi olmayıp , takla atmamış bir araç bulmak, basit kaporta rütuşları , çizikten dolayı tampon boyası çok önemli değil, meslek nedeni ile istanbul da satılan bir araç tercihimdir, yardımı olabilecek herkese teşşekürler.
mhakank
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 22:31

2004 Model 103 Binde yarisimi genişleyen ailem nedeniyle ( Kızım oldu Smile ) SATIYORUM. Bilgilerinize. Telefonum 0545 8856530 M.Hakan
mhakank
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 22:39

yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 25092009124.th
mhakank
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 22:44

yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 25092009125.th

[url=http://img604.imageshack.us/content.php?page=blogpost&files=img37/1910/25092009125.jpg]yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Butansn Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others![/url]
mhakank
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 22:46

yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 25092009123.th

[url=http://img604.imageshack.us/content.php?page=blogpost&files=img694/2864/25092009123.jpg]yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Butansn Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others![/url]
mhakank
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 22:49

.
Problem
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 23:30

Mesajıma cevap verdiğiniz için teşekür ederim, aracınız fotoğraflardan anladığım kadarı ile oldukça temiz görünüyor, sanırım araç Tekirdağ'da eğer musait olursanız bu hafta içi sizi rahatsız ederim:)
Problem
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 23:32

Bu arada minik kızınıza sağlıklı ve mutlu bir gelecek dilerim:)
mhakank
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePtsi 30 Kas. - 23:33

Telefonla şuan görüşebiliriz. müsaitim.
achille24
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 20:25

merhaba arkadaşlar.
yaris almak istiyorum.ama en büyük karasızlığım 1.3 benzinli mi yoksa 1.4 dizel mi almak?
aslında 1.3 benzinli bir araç buldum.ama forumları araştırınca dizelin çokta performanslı ve satarken çok daha elden çıkarabileciğimi öğrendim.
bulduğum araç 2008 model 30 binde 21 bin lira.
birde yarislerde kaç tane airbag bulunmaktadır?
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 20:37

achille24 demiş ki:
merhaba arkadaşlar.
yaris almak istiyorum.ama en büyük karasızlığım 1.3 benzinli mi yoksa 1.4 dizel mi almak?
aslında 1.3 benzinli bir araç buldum.ama forumları araştırınca dizelin çokta performanslı ve satarken çok daha elden çıkarabileciğimi öğrendim.
bulduğum araç 2008 model 30 binde 21 bin lira.
birde yarislerde kaç tane airbag bulunmaktadır?

achille24 hoşgeldin tam doğru yerdesin sana kabaca benzinli mi dizel mi için şahri fikrimi söyleyeyim.

2. el de yaris benzinliyi de dizeli de çok zorlanmadan satabilirsin. Dizeli belki satman biraz daha kolay olabilir. Yılda 15 bin km üzerinde kullanacaksan dizel al. 15 bin km için benzinli yeterlidir. Sonuçta dizellerde bakım fiyatı ve arıza riski daha fazla bunu da göz önünde bulundur. Çoğunlukla uzun yol kullancağım da dersen dizel alman daha mantıklı yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 184472
https://yaris.yetkin-forum.com
achille24
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 20:43

teşekkür ederim orheen.aslına bakarsan ben yılda 10 yapan biri değilimdir.bugun toyota sonkar avcılara gittim.makyajlı aurise vuruldum desem yeridir.ama almayaı biraz erteledim Smile yarise yöneldim.satıştaki arkadaşında tavsiyesi de bu yöndeydi.2008 model yaris 1,3 terralarda kaç adet airbag bulunuyor.bir bilgin var mıdır acaba bu yönde?
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:02

2 adet airbag var. arabayı sürekli 4 - 5 kişi kullanmayacaksan aurise gerek yok yaris işini görür. 2008 1.3 30 binde 21 bin tl ise kaçırma derim yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 1440
achille24
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:05

evet.yani en azından satıcının dediği bu.yarın aracı görmeye gideciğim.
araçta bu: http://www.sahibinden.com/toyoto_yaris_terra-47WQQaXQQ21975571WQQpXQQdisplayitem
bikaç çiziği dışında kaza darbesi yokmuş.yarın belli olucak:)
tuncay
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:05

achille al benzinliyi lpg taktır. Ben çok memnunum tavsiye ediyorum
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:08

tuncay demiş ki:
achille al benzinliyi lpg taktır. Ben çok memnunum tavsiye ediyorum

Tuncay brc çalışanımısın?
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:11

yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 21975571m2j
yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 21975571rg9

yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 21975571em0

resimlerde güzel görünüyor. Git gör bide ustaya göster temizse fiyat iyi. Hem bu aracın yıllık vergileri makyajlı 1.3 e göre daha düşük. 10 bin km den az kullanıyosan dizele bulaşma bence.
achille24
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:13

tuncay lpg taktırmayı hiç düşünmedim düşünmemde.
zaten 1.3 motorun neresine ve neden lpg taktırayım.yinede teşekkür ederim.
umarım yaristen memnun kalırım.
bu arada orheen nasıl araca baktın mı?nasıl görünüyor?
achille24
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:15

ben yazana kadar sen zaten araca bakmışsın Smile
umarım herhangi bir arızası yoktur da aracın keyifle kullanırım eşimle.
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:18

1.0 düşünürsen @kythera arkadaşın da aracı çok temiz. Pazarlık yaparsınız linki aşağıda:

http://yaris.yetkin-forum.com/2-el-yaris-alim-satim-f23/10-yarisimi-satyorum-19300-tl-t881.htm

2. el işi seninde bildiğin gibi birazda şans hatta sıfır aldığın zaman bile şans yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_lol Aracın bakım kağıtlarına da bak ve mutlaka bir toyota servisine göster. Problem yoksa keyifle kullanmanız olası yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_wink
achille24
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:23

1.0 motor düşünmüyorum.aslında yarsin dizelini sana sormamın sebebi de biraz daha güçlü araç istememdi.
dediğim gibi 2-3 sene yarise binip nasipse aurise yönelmeyi düşünüyorum.Smile bugun bindiğim araç müthişti:)
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:28

achille24 demiş ki:
1.0 motor düşünmüyorum.aslında yarsin dizelini sana sormamın sebebi de biraz daha güçlü araç istememdi.
dediğim gibi 2-3 sene yarise binip nasipse aurise yönelmeyi düşünüyorum.Smile bugun bindiğim araç müthişti:)

Hedefin auris ise daha fazla kredi çek auris al bence 2.el de fiyat farkları çok değil. Gerçi dizel auris 10 - 15 bin tl daha pahallıdır benzinli yaristen. Güçlü yaris istiyorsan makyajlı yaris d-4d tam senlik tabi fiyatı değil yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 1440
achille24
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:50

Smile) zaten en büyük büyük engel para.yoksa alınırdı orheen:)
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimeC.tesi 27 Şub. - 21:54

achille24 demiş ki:
Smile) zaten en büyük büyük engel para.yoksa alınırdı orheen:)

yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Lol Evet bu para engelini ortadan kaldırmak gerek yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) 434875
achille24
Er
Er

MesajKonu: Geri: Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)   yaris - Benimde Yaris'im olsun istiyorum:) Icon_minitimePaz 28 Şub. - 17:59

tekrar merhaba.bıgın aracı test ettim.daha önce toyota corolla hb sol 2005 arkadaşın aracını sürmüştüm.ilk defa yaris kullandım.araca oturduğum andan itibaren çok iyi bir yolda olduğumu anladım.salı günü aracın sahibi 30 bin bakımını yaptıracak ve o esnada bende yanında olup yetkili servisinden kayıtlarına bakacağım.şimdilik bi sorun bulunmuyor.eğer banka işlemlerini yarın halledersem ya salı yada çarşamba aracı alacağım.aracı sürmek uzun yola gitmek için sabırsızlanıyorum. Smile
bu arada orheen ilgin için çok teşekkür ederim sana.

Benimde Yaris'im olsun istiyorum:)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 2010 Yarisim üzülerek satıyorum....
» 2007-2008 model Sol MMT almak istiyorum
» arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...
» 100 km yi 3 tl ye giden arabanız olsun istermisiniz
» Yeni Hız Limitlerimiz Hayırlı Uğurlu Olsun!