TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
auris yakıt triger test renault barcelona kaza yaris renault% resimleri lastik geri +2011 çağırma karşılaştırma +corolla corolla DUAL toyota dizel dergi test% SELECT yeni 2011 araba

Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var

4 posters
YazarMesaj
orheen
General
General
orheen

Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Empty
MesajKonu: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeSalı 3 Şub. - 12:01

1 adet orjinal cant kapağını kaybettim bunun üzerine yan sanayi cant kapağı takmıştım ama onlarda iyice kararmaya başladı çok kötü bir görüntü vermeye başladı.

1 adet daha orjinal cant kapağı bularak ilk kapakları geri takacağım. elinizde fazla çıkma varsa uygun fiyata vermeyi düşünürseniz bilgim olsun, yoksada servisten satın alacağım sigara
https://yaris.yetkin-forum.com
tolga735
Er
Er
tolga735

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 25 Nis. - 21:26

kardeşim bende 3-4 tane var ama çizikli mizikli. çelik jant almıştım öyle kaldı.
ihtiyacı olan varsa verebilirim. jantlarda duruyo. ama jant kapaklarının durumu pek iyi değil.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 25 Nis. - 21:48

Teklifin için teşekkür ederim eğer yarisin yeni kasa ise çok iyi olur. Çizikli de olsa takarım serviste 1 adet cant kapağı 80 küsür. yeni yaris için gerekli yani kapaklar 15" olmalı. Senin yaris eski kasa değilmi? tokmak
tolga735
Er
Er
tolga735

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 25 Nis. - 22:07

eski kasa ve 14" maalesef. genede işini görecekse verebilirim.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 25 Nis. - 22:17

tolga735 demiş ki:
eski kasa ve 14" maalesef. genede işini görecekse verebilirim.

Vermiş kadar oldun çok sağol Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var 457255 14" ü kullanamam. Bakalım 15" orjinal bulamazsam mecbur servisten alıcam. Başka kapak aldım onlar da çok çirkin duruyor. sigara
Betelgeuse
Er
Er

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs - 20:43

Benim de aynı sorunum var. Yarisimi iki hafta önce 2. el aldım. Eski sahibi bir adet jant kapağının çalındığını, orjinal kapaklar serviste pahalı olduğu için de yan sanayi kapak taktığını söylemişti. Hatta 3 tane orjinal jant kapağını da kutuyla vermişti onlar evde duruyor. Eğer bir tane jant kapağı daha bulabilirsem ben de kapakları 4leyip kullanabilir olacağım.
Parketme konusunda acemi olduğum için kaldırım kenarlarına sürtmekten şu an takılı olan yan sanayi jant kapakları çizik içinde kaldı, hatta iki tanesi çatladı bile. Yine bir takım (4 tane) yan sanayi jant kapağı alabilir ya da bir tek orjinal kapak bulabilirsem onları orjinalleri takarım. Orjinal kapakların görüntüsü daha güzel geliyor, bir de araçta orjinal görüntüyü bozmama takıntım var.

Orjinal kapak pahalı, istanbulda toyotaya uygun yan sanayi kapak nerede bulabilirim? Orjinalinden tek bulamazsam, şimdi takılı olanlar kısa zamanda kırılacaklar...
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePtsi 18 Mayıs - 6:14

En son sorduğumda fiyatı 75 tl idi. Yan sanayi kapaklar çirkin duruyor, aslında orjinale yakın bir kapak bulabilsem yan sanayi olduğu farkedilmeyecek. toyota yarisin kapaklarının yan sanayisi üretilmiyor sanırım birkaç yere sordum öyle bi cevap aldım, istersen sende araştır.
iugur
Er
Er

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 10:17

benim de 2004 model yarisimin bir adet jant kapağı eksik. yan sanayi jant kapağı bulamıyorum. serviste ise 68 lira istediler. açıkçası 68 lira fazla geldi. daha uygun fiyata bulabilen var mı ?
Betelgeuse
Er
Er

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 11:01

Eğer 4 tanesine 68 lira istemişlerse çok sayılmaz, o fiyata benim yaris için bulsam alırdım ama servisler 180 lira istiyorlarmuş 4 tanesine. Mecburen yan sanayi arayacağım. Yan sanayi jant kapağı ille yaris için üretilmiş olmasına gerek yok, 15" boyunda herhangi bir kapak uyması lazım, zaten benim yarisi aldığımda üzerinde olan yan sanayi kapaklar da üzeri toyota logolu olan kapaklardı ama özel olarak yaris için değil bütün toyotalar için üretilmiş kapaklardı. Kaldırıma sürtmekten çizildi, bazı yerleri kırıldı ama şimdilik öyle kalsın, yeni alsam da hemen kıracağım nasıl olsa diyerek erteliyorum kapakları değiştirmeyi.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 11:30

1 tanesine 76 tl istediler. bende inatla o şekilde arabayı kullanmaya devam ediyorum. Servise de öyle götürüyorum umarım mesajı alırlar. Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var 917530
Betelgeuse
Er
Er

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 11:38

1 tanesine 76TL çok fazla, 50-60 TL'ye satılıyor orjinal olmayanların 4 tanesi birden. 4 tanesine 100 TL deseler hadi biraz anlarım, yan sanayisi 50TL ise 50TL de servis karı olsun 100 TL normaldir derim ama 1 tanesine 76 TL diyerek çok uçmuşlar.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 11:45

Evt, uçuk fiyat verdiler bende almadım, yan sanayi güzel tasarımlı kapak bulursam alıcam ilerde de alüminyum alaşım canta geçiş yapmayı düşünüyorum.
Betelgeuse
Er
Er

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 11:58

Önümüzdeki hafta Aksaray çevresindeki parçacıların olduğu sokaklarda dolaşıp Yarise yakışacak jant kapağı arayacağım. Güzel birşeyler bulursam hangi dükkandan aldığımı da buraya yazarım.
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 13:01

Betelgeuse demiş ki:
Önümüzdeki hafta Aksaray çevresindeki parçacıların olduğu sokaklarda dolaşıp Yarise yakışacak jant kapağı arayacağım. Güzel birşeyler bulursam hangi dükkandan aldığımı da buraya yazarım.

Tamam iyi olur bide resim koyabilirsen ayrıca memnun olurum Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var 457255
Betelgeuse
Er
Er

MesajKonu: Geri: Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var   Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var Icon_minitimePerş. 21 Mayıs - 13:11

orheen demiş ki:
Betelgeuse demiş ki:

Tamam iyi olur bide resim koyabilirsen ayrıca memnun olurum Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var 457255

O zaman yanıma fotoğraf makinası alıp da gideyim. Aksaray'da İSKİ binasının yanından giren cadde ve o caddeye çıkan ara sokaklarda bir sürü oto yedek parçacısı var. Evimden 20 dakika yürüme mesafesinde olmasına rağmen işten vakit ayırıp da gidemedim. İşyerinden beklediğim ödemeleri alıp da elime para geçince ilk işim oraları dolaşıp 4 tane güzel jant kapağı almak olacak. Kendime aldıklarımı arabanın üzerinde takı iken resmini çekip gönderirim, oralarda dükkanlara bakarken de dikkatimi çeken, üzerinde toyota logusu falan olan jant kapağı görürsem de yine resmini çekip bir de fiyatını sorarım buraya yazarım. Sanırı o dükkanlar telefonla sipariş verip parayı havale yapınca kargo ile de gönderiyorlar. Olmazsa Tekirdağ'a köfte yemeye gelirken ben yanımda getiririm.

Orjinal 1 adet cant kapağına ihtiyacım var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4 adet orjinal jant ve orjinal jant kapağı
» orjinal 1 adet jant kapağı arıyorum 2004
» Maserati şok bir satış rakamına ulaştı! Tam tamına 14 adet sattı :)
» Orjinal Jant
» Zengin avına Corvette de başladı işte 500 adet üretilecek olan aracı