TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
auris - Auris Makyaj ?? 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
auris - Auris Makyaj ?? Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
auris - Auris Makyaj ?? 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
auris - Auris Makyaj ?? 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
auris - Auris Makyaj ?? Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
auris - Auris Makyaj ?? Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
barcelona DUAL yakıt dizel test +corolla çağırma 2011 renault% SELECT yaris test% renault yeni lastik araba +2011 geri kaza auris triger karşılaştırma resimleri toyota corolla dergi

Auris Makyaj ??

3 posters
YazarMesaj
guardiola
General
General
guardiola

auris - Auris Makyaj ?? Empty
MesajKonu: Auris Makyaj ??   auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimeÇarş. 25 Mart - 10:14

yani bu arabayı zaman zaman beğeniyorum, güzel görünüyo gözüme..

zaman zaman da hiç beğenmiyorum..sanki gözü rahatsız eden bi tasarım yanlışı varmış gibime geliyor..

bende mi bişey var tasarımda mı.. Razz yoksa tamamen renkler ve zevkler mi..?

yapılacak bi makyajla daha alımlı bir araç olacağını düşünmekteyim yine de..

peki sizce toyota auris ne zaman makyaj yer??

auris - Auris Makyaj ?? Img0091t

auris - Auris Makyaj ?? Img0090g
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Auris Makyaj ??   auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimeÇarş. 25 Mart - 10:47

aslında genel olarak tasarımı auris in hakettiği değeri yansıtamıyor. Yani bende senin gibiyim. İçini beğeniyorum ama dış görünüşünü beğenmiyorum. Yaris bana daha çekici geliyor.

auris in makyaja değil de sıfırdan yeni bir tasarıma ihtiyacı var. toyota nın karizmatik ağırlığını sportifliği ile birleştiren çizgilerle bezenmiş bir tasarım şart!

Yapamayacaklarsa yapamıyoruz desinler buradan yardımcı olalım auris - Auris Makyaj ?? 917530 auris - Auris Makyaj ?? 36943
https://yaris.yetkin-forum.com
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Auris Makyaj ??   auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimePerş. 26 Mart - 11:35

o kadar araştırdım, hiç bir bilgi bulamadım yauv.. scratch demek ki yakınlarda bişey

yapılmayacak..toyotanation'da bile konusu geçmemiş..
orheen
General
General
orheen

MesajKonu: Geri: Auris Makyaj ??   auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimePerş. 26 Mart - 12:12

Benim şahsi düşüncem yaris ile birlikte oda kasa değiştirir diyorum. Yani 2010 sonu gibi. auris - Auris Makyaj ?? 595873 çünkü değiştirmezse rakiplerinin çok gerisinde kalır. 2009 da bi makyaj yapılacak. en geç 2011 de de kasa değişimi şart sigara
https://yaris.yetkin-forum.com
kythera
Er
Er

MesajKonu: Geri: Auris Makyaj ??   auris - Auris Makyaj ?? Icon_minitimeSalı 8 Eyl. - 11:09

makyaj dediğimiz hafif bi makyaj yaparlar yaris gibi yani

Auris Makyaj ??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AUDİ A6'ya makyaj
» Auris ses
» 280 hp'lik Auris
» Toyota Auris SR180
» Auris Kaza Testi