TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
Yeni Yaris Cenevre'de 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
Yeni Yaris Cenevre'de Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
Yeni Yaris Cenevre'de 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
Yeni Yaris Cenevre'de 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
Yeni Yaris Cenevre'de Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
Yeni Yaris Cenevre'de Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
barcelona test% test karşılaştırma yakıt araba resimleri dizel renault% 2011 +corolla geri auris triger lastik kaza SELECT DUAL toyota yaris yeni corolla +2011 çağırma renault dergi

Yeni Yaris Cenevre'de

5 posters
YazarMesaj
muhammed eren
Çavuş
Çavuş
muhammed eren

Yeni Yaris Cenevre'de Empty
MesajKonu: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeÇarş. 9 Mart - 17:27

yeni yaris cenevre otomobil fyarında görücüye çıkmış arkadaşlar:
http://www.salon-auto.ch/en/premieres/yaris-hsd-concept-0-25172
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimePerş. 10 Mart - 8:24

bundan mı alsam hee sölemeyei unuttum arkadaşlar. toyota plazaya gitmiştim expertiz yaptırırken orda bir satıcıyla görüştüm yaris alıyolardı işte almayın diyeyim yeni kasası çıkçak diye latife ettim aman aman dedi o zaman dedim corolla ne zaman kasa değiştircek onu söyle? 2013 te dedi. o da yarisin sedanı olacak dedi bu da benden bir bilgi.

bu arada yeni arabam hayırlı olsun peugeot 306 98 model. Smile orheen 306.rforum.biz açta ondanda yorum yapayım.

En son talkers tarafından Perş. 10 Mart - 9:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimePerş. 10 Mart - 8:25

talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeC.tesi 12 Mart - 8:03

nerelerdesiniz arkadaşlar ?
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeÇarş. 16 Mart - 14:58

forum bitmiş sanırım 4 gündür yorum yok
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimePerş. 17 Mart - 9:55

talkers demiş ki:
bundan mı alsam hee sölemeyei unuttum arkadaşlar. toyota plazaya gitmiştim expertiz yaptırırken orda bir satıcıyla görüştüm yaris alıyolardı işte almayın diyeyim yeni kasası çıkçak diye latife ettim aman aman dedi o zaman dedim corolla ne zaman kasa değiştircek onu söyle? 2013 te dedi. o da yarisin sedanı olacak dedi bu da benden bir bilgi.

bu arada yeni arabam hayırlı olsun peugeot 306 98 model. Smile orheen 306.rforum.biz açta ondanda yorum yapayım.

abi hayırlı olsun..güle güle kullan..

yaris'in sedanı olacak derken yeni yaris'e benzeyecek demek istedi sanırım..
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimePerş. 17 Mart - 13:33

evet yeni yarisin sedanı olacak attığım linktede yazıyor
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimePerş. 17 Mart - 13:35

hatta araçta bu (2013 corolla)
Yeni Yaris Cenevre'de 2013-Toyota-Corolla
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimePerş. 17 Mart - 21:26

abi üstteki linkte , yeni corolla'nın tasarımının yeni yaris'ten izler taşıyacağını

- toyota'nın yeni tasarım felsefesini yansıtacağını - söylüyor..hatta yeni corolla'nın

yaris ile aynı platformu paylaşacağını ve bu yüzden de güncel kasadan daha küçük

olacağını söylüyor..

bence pek gerçekci varsayımlar/bilgiler değil..

hoş yeni yaris çizimlerini ilk gördüğümde bu olamaz demiştim..

benim öngörülerin yüzdesi de düşük.. Yeni Yaris Cenevre'de 180924
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeCuma 18 Mart - 7:30

auriste kalkacak yerine yaris olacak diye duyumlar aldım. yarisin yerinede aygo yu getireceklermiş. ben corolla almayı düşünüyordum seneye ama biraz bekleyeceğim sanırım 2 sene kadar çünkü bu arada yeni kasası çıkacak elektrikli arabalar artacak vs. bekleyelim göreceğiz..
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeCuma 18 Mart - 9:05

desene toyota boyutları küçültüyor..

türk milletine ters gelir valla.. Yeni Yaris Cenevre'de 434875
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeCuma 18 Mart - 15:37

tam tersi guardiola yaris büyüyor
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeCuma 18 Mart - 16:30

yaris büyüyor..auris yok oluyor..corolla küçülüyor..yaris'ten daha küçük aygo geliyor..

toplamda bi küçülme var..onu kastetmiştim.. Very Happy
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeC.tesi 19 Mart - 10:47

aslında haklısın ama bence boyu değil işlevi önemli olan Yeni Yaris Cenevre'de 681143
nabolant
Çavuş
Çavuş
nabolant

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeC.tesi 19 Mart - 14:58

ön tamponlar bana yabancı gelmiyor ama çıkartamadım hangi arabadaydı anımsayan varmı?
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeC.tesi 19 Mart - 21:32

talkers demiş ki:
aslında haklısın ama bence boyu değil işlevi önemli olan Yeni Yaris Cenevre'de 681143

o ayrı.. Yeni Yaris Cenevre'de 847571

@ nabolant

tamponun tamamı değil ama sisler direkt olarak prius'un..
hasan ve ayşe
Çavuş
Çavuş
hasan ve ayşe

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimeÇarş. 23 Mart - 21:34

ya foruma bi kaç gündür girilemiyordu..bu yüzden herkese merabalar...yaris sedan güzel araç corolla apayarı ama şu elektrikli hele bi tam otursun artık ondan sonra araba değiştirmeli bence
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Yeni Yaris Cenevre'de   Yeni Yaris Cenevre'de Icon_minitimePerş. 24 Mart - 8:19

ben erken davrandım ve sattım tabi işin içine ev girdi ama isabet oldu bu sene sonunda elektrikliler satılmaya başlanacak renault fluence z.e, kangoo z,e. bide kompakt bi modeli var nasıl diyeyim pejo 107 ayarında twizy z.e galiba. ben bursadayım yollarda görüyorum bu araçları heryeri bantlı geziyolar.

Yeni Yaris Cenevre'de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2. El Yeni Kasa Benzinli Yaris 1.0 ve 1.3 ilanları
» 2007 - 2010 Model Yeni Kasa 2. el Dizel Yaris İlanları
» yaris angel eye far ve stop sahibinden (yeni kasa) 875 TL
» Yaris arka spoyler (yeni kasa) 240 tl sahibinden
» Debriyaj Seti Set Yaris Yeni Kasa içindir