TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
yaris test yeni dizel araba DUAL çağırma yakıt 2011 karşılaştırma triger lastik dergi toyota test% +2011 corolla barcelona renault SELECT kaza renault% auris resimleri +corolla geri

eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı?

5 posters
YazarMesaj
deryalar
Er
Er

eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Empty
MesajKonu: eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı?   eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeÇarş. 16 Haz. - 11:39

selamlar, araştırma zahmeti yapmadan
eski kasa yarisin en son hangi yıl çıktığını söyleyen olursa sevinirim.

sade şehir içi kullanmak için ufak,otomatik bir araç ararken forumları dolaşmaktan aptala döndüm.

sonunda yariste karar kıldım.zorlayıp 0 alayım dedim ama yeni kasa bana fazla güzel geldi. bu yüzden eski kasanın son üretilen yılında bir araç arayışına girdim.
ama bulmak da pek kolay olmayacak gibi görünüyor.
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı?   eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeÇarş. 16 Haz. - 18:24

2005 olması lazım
http://www.filmstop.com
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı?   eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeÇarş. 16 Haz. - 19:16

2006 model de yok muydu abi?? eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_scratch
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı?   eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeÇarş. 16 Haz. - 22:05

2005 Temmuz sonrası satılanlara 2006 model dediler. Piyasada 2006 model eski kasa da ikinci el satılıyor ancak o 2006 lar aslında 2005 eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? 184472
https://yaris.yetkin-forum.com
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı?   eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeSalı 22 Haz. - 17:39

ya mesela bizim araba da ruhsatta 2005 ama biz ağustos 2004 de almıştık ayrıca 1.0 çok satılmadığıı için aynı arabayı 2 ay önce alsaydık 2004 olacaktı, haziran ayından itibaren üretilen araçlara bir sonraki model yılı yazılabiliyormuş o zaman satış temsilcisi söylemişti
http://www.filmstop.com
romancem
Er
Er
romancem

MesajKonu: Geri: eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı?   eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı? Icon_minitimeÇarş. 20 Nis. - 13:14

bendeki 2006 model yazıyor
trafiğe çıkışı eylül 2005
arkadaşın dediği gibi aslında 2005 sayılır,
yabancı sitelerde de eski kasalar içinde 2006 yok

eski kasa yaris en son hangi yılda çıktı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eski kasa yaris
» Eski kasa yaris in 2. el karnesi
» Yaris ön fren balatası (Eski kasa) 75 tl
» 2006 öncesi yaris eski kasa yedek parçaları
» Yaris 2014 Sahneye çıktı