TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
yakıt renault yaris triger +corolla SELECT toyota yeni test% barcelona geri DUAL araba renault% auris dizel dergi kaza +2011 resimleri corolla karşılaştırma çağırma 2011 test lastik

Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et!

2 posters
YazarMesaj
orheen.
General
General
orheen.

Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Empty
MesajKonu: Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et!   Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimeÇarş. 9 Haz. - 20:28

Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! 809165908

Yol kenarında hararet yapan, lastiği
patlayan veya çeşitli nedenlerden yolda kalan otomobil görüntüleriyle bu
yaz yine karşılaşacağız. Bu görüntülerin en büyük nedenlerinden biri
olan bakımsız araçlar, araç sahibi ve yolcularını mağdur ederken tıkanan
trafik veya çevreye vereceği zararı da unutmamak gerekir.
Ayrıca bilinçli bir sürücünün aracında yapacağı kontroller, fazladan
masraf ödemesinin önüne geçer. Bu kontrollerden biri olan yaz bakımımda
araç, periyodik bakımlara ek olarak çeşitli noktalarıyla kontrol
edilmelidir.
Yaz bakımında dikkat edilmesi gereken 6 nokta
için tıklayın!

Özellikle bakımsız klima, araç içindekileri hasta bile ederken,
içinde yetersiz sıvı dolaşan ve hortum bağlantılarında kaçak bulunan
soğutma sistemi de motorun hararet yapmasına, dolayısıyla yolda kalmanın
dışında çok ciddi masrafl arın çıkmasına da neden olabilir.
Klimayla birlikte görev yapan polen filtresi, değiştirilmesi gereken
parçalar arasında önceliklidir. Ayrıca Avrupa standartlarını
yakalayamayan yollarımız, lastiklerin hava basıncının azalmasına ve diş
yapısının kısa sürede bozulmasına neden oluyor.
Aşınan lastikler, tekerlekteki yuvarlanma direncini arttırırken bu
da rot ve balans ayarının bozulmasına neden olabilir. Azalan direksiyon
hissi karşısında yol tutuş özellikleri de zayıfl ayan araçta, yakıt
tüketimi artarken birçok parçanın da ömrü de kısalmaya başlar.
Periyodik bakımları düzenli yapılan otomobillerde kış bakımı veya
yaz bakımına çok da fazla gerek yoktur. Ancak özellikle yaz mevsimine
girmeden otomobilde birkaç noktayı kontrol ettirmekte büyük yarar var.
Bu kontroller, araçlarda rutin yapılanlar ve yaz mevsimine yönelik
gerekenlerin birleşmesidir.

Otohaber
https://yaris.yetkin-forum.com
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et!   Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimePerş. 10 Haz. - 16:36

Siz hiç yolda kalan bir TOYOTA gördünüz mü? bir ara bunun reklamı bile yapılmıştı hatırlıyorsanız Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_biggrin
http://www.filmstop.com
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et!   Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimePerş. 10 Haz. - 20:35

kir-pi demiş ki:
Siz hiç yolda kalan bir TOYOTA gördünüz mü? bir ara bunun reklamı bile yapılmıştı hatırlıyorsanız Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_biggrin

Ben hiç görmedim aman ilk olmayalım Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! 917530
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et!   Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimeCuma 11 Haz. - 19:18

orheen. demiş ki:
kir-pi demiş ki:

Ben hiç görmedim aman ilk olmayalım Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! 917530
o reklamı hatırlıyormusun orhan? hani bir fıstık yolda kalmış numarası yapıyordu Coralla hb ile adam tam durmak üzereyken tekrar gazlayıp geçip gidiyordu(onarda da toyota hb vardı) niye durmadın diyen arkadaşına da sen hiç yolda kalan bir toyota gördün mü diyordu , bu arada arka planda o fıstıkta bir canavara dönüşüyordu, iyi düşünülmüş bir reklamdı yani
http://www.filmstop.com
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et!   Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_minitimeCuma 11 Haz. - 19:59

Hatırlıyorum Selim abi, hatta

https://yaris.yetkin-forum.com/resm-flm-galers-f4/yaris-reklamlar-t51.htm

konusunda yaris reklamlarını ele almıştım. Eğer youtube a girebiliyorsan izleyebilirsin.

evet güzel düşünülmüş bana da toyotayı sevdiren bir reklamdı Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et! Icon_smile

Yaz Bakımlarında Bu 6 Noktaya Dikkat Et!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İkinci El Tokatçılarına Dikkat!
» Otomobil Sahipleri Kışa Dikkat! Bu Kış Başka Kış :)
» Otomobil alacakların dikkat etmesi gereken konular. Otomobil Seçimi Nasıl Yapılmalı?