TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
dergi yeni araba auris 2011 toyota triger +corolla +2011 test kaza yaris renault karşılaştırma DUAL geri renault% test% resimleri SELECT corolla lastik yakıt dizel barcelona çağırma

Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz

4 posters
YazarMesaj
Haberci
General
General
Haberci

toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Empty
MesajKonu: Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz   toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimeÇarş. 2 Haz. - 21:21

toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Moz-screenshottoyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Moz-screenshot-1toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz YazBakimGunleri_100602_tcm385-977767

Kaliteli hizmetin adresi Toyota Yetkili Servisleri’nde 1
Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında Toyota kullanıcılarına yönelik
avantajlı bakım günleri düzenleniyor. “Toyota Yaz Bakım Günleri”
kapsamında Toyota Plazalarda ücretsiz check-up, mekanik parça ve işçilik
indirimi, aksesuar setlerinde indirim ve daha birçok avantaj Toyota
kullanıcılarını bekliyor.

Ücretsiz check-up(*) ve mekanik parça &
işçiliklerde yüzde 15’e varan indirim

Toyota Yaz Bakım günleri ile araçları garanti kapsamında olan Toyota
kullanıcıları ücretsiz check-up(*) ile kontroldeki parça ve işçiliklerde
yüzde 10 indirimden yararlanırken, garanti süresi dolmuş Toyota
kullanıcılarına ise ücretsiz check-up(*) ile tüm mekanik parça ve
işçiliklerde yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.

1 lt Toyota Orijinal Motor Yağı ücretsiz
Toyota kullanıcıları Toyota Plazalarda gerçekleştirdikleri periyodik
bakım ve yağ değişimlerinde 1 lt Toyota Orijinal Motor Yağı’na ücretsiz
olarak sahip olabiliyor.

World’e özel 6 taksit
Yaz Bakım günlerinde Toyota kullanıcılarına KDV dahil 250 TL ve üzeri
mekanik servis, lastik, akü ve orijinal aksesuar harcamalarında World’e
özel peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.

Aksesuar setlerinde ve aküde yüzde 15’e varan
indirim

Kampanya kapsamında aksesuar setlerinde yüzde 15’e varan indirimin
yanısıra Delphi ve Varta marka akülerde yüzde 15 oranında indirim
fırsatı da sunuluyor.

Yeni lastik almak isteyenlere de fırsatlar sunuluyor
3 Temmuz’a kadar lastik alımlarında da çok özel avantajlar sunuluyor.
Dört adet lastik alan Toyota kullanıcıları Bridgestone ve Lassa’da 40 TL
değerinde Boyner hediye çeki, Michelin’de KDV bizden ve Goodyear ile
Pirelli’de ise 4 al 3 öde avantajından yararlanabiliyor.(*)Check-up, fren sistemi, amortisör, aks
körükleri, devir daim, akü, lastik, V kayışı, kabin hava filtresi,
aydınlatma ve sinyal sistemi, klima performansı ve silecek performansı
kontrollerini içermektedir

toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz YazBakimGunleri_World_100602_tcm385-977768
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz   toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimePerş. 3 Haz. - 20:17

50 bin bakımı yetkiliye yaptırıyım bari..yine içim rahat etmeyecek..

muayene de geçti..öfff.. toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz 237760
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz   toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimePerş. 3 Haz. - 22:49

Yaptır ama senin şu belalı servise yaptırma toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_rr
https://yaris.yetkin-forum.com
nasibe38
Er
Er

MesajKonu: Geri: Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz   toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimeCuma 4 Haz. - 20:46

ben hiç inanmıyorum 2009 model yaris aracımda çıkan bir sorundan dolayı servise gönderdim (bugün).normalde 10000 km bakımını ücretsiz yapmaları gerekirken (aracım 9600 km de)220 tl ücret talep ettiler.anlayamadım doğrusu .
guardiola
General
General
guardiola

MesajKonu: Geri: Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz   toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimePtsi 7 Haz. - 19:20

nasibe38 demiş ki:
ben hiç inanmıyorum 2009 model yaris aracımda çıkan bir sorundan dolayı servise gönderdim (bugün).normalde 10000 km bakımını ücretsiz yapmaları gerekirken (aracım 9600 km de)220 tl ücret talep ettiler.anlayamadım doğrusu .

10 bin bakımın nasıl ücretsiz olması gerektiğini anlayamadım..

sadece 1000 km bakımı ücretsizdi valla..ona da bakım denirse.. toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_lol
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz   toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_minitimePtsi 7 Haz. - 21:23

guardiola demiş ki:
nasibe38 demiş ki:

10 bin bakımın nasıl ücretsiz olması gerektiğini anlayamadım..

sadece 1000 km bakımı ücretsizdi valla..ona da bakım denirse.. toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz Icon_lol

1000 km bakımı = reklam bakımı Smile 1000 bakımında benimle ve aracımla ilgilendikleri kadar 10000 ve katlarında ilgilenmediler toyota - Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz 861928
https://yaris.yetkin-forum.com

Toyota Yaz Bakım Günleri 1 Haziran – 3 Temmuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» e-otodergi'nin Temmuz 2010 sayısını indirebilirsiniz!
» e-otodergi HAZİRAN SAYISI ve Test Yıllığı Dergilerini İndirdinizmi?
» The best selling Toyota in Europe - Toyota Yaris 2010
» Müşterisi Toyota'ya güveniyor!
» Bu da hidrojenle çalışan Toyota