TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
renault - RENAULT Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
renault - RENAULT 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
renault - RENAULT Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
renault - RENAULT Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
renault - RENAULT Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
renault - RENAULT 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
renault - RENAULT Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
renault - RENAULT 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
renault - RENAULT Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
renault - RENAULT Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
renault - RENAULT Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
renault - RENAULT Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
yeni SELECT çağırma geri lastik test dergi +2011 renault resimleri triger +corolla araba 2011 barcelona renault% DUAL dizel auris kaza toyota yakıt test% yaris karşılaştırma corolla

RENAULT

+3
guardiola
kir-pi
orheen
7 posters
YazarMesaj
orheen
General
General
orheen

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimeC.tesi 21 Şub. - 14:35

Renaultları buradan genel değerlendirebiliriz renault - RENAULT 36943
https://yaris.yetkin-forum.com
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimeC.tesi 21 Şub. - 16:05

Ben scenic'imi seviyorum ama birde bobin sorunu olmasa çok iyi olacak renault - RENAULT 847571
http://www.filmstop.com
guardiola
General
General
guardiola

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePerş. 5 Mart - 13:12

abi senin scenic'i yenilemişler..bobin sorununu da halletmişlerdir heralde.. renault - RENAULT 917530

renault - RENAULT 11txzpg

renault - RENAULT 2i6c1zd
orheen
General
General
orheen

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePerş. 5 Mart - 14:53

guardiola demiş ki:
abi senin scenic'i yenilemişler..bobin sorununu da halletmişlerdir heralde.. renault - RENAULT 917530

renault - RENAULT 11txzpg

renault - RENAULT 2i6c1zd

Bu bobin sigorta teli gibi değilmi. Yani başka parça zarar görmesin diye bobin teli yanıyor sanırım. Bobin telini yanmaz hale getirmeleri başka problemleri de beraberinde getirmesin. renault - RENAULT 595873
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePerş. 5 Mart - 14:58

Şimdiki bobinler elektronik muhtemelen içinde elektronik devre var çünkü sarım yapılacak kadar bir alan yok gibi yok eğer zaten bu kadarcık alanda sarımlı ise tel çok incedir ondan yanıyordur Very Happy , bobin yanmasa bile başka yanabilecek parça yok sistemde merak etme
Süvaribey
Çavuş
Çavuş
Süvaribey

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePerş. 2 Nis. - 5:47

Arkadaşlar ben 1993 model brodway ve 2008 megan kullandım, meganı kullanırken brodwayımı özledim çünkü araba durmadan sorun çıkarıyordu ve servise gitmekten bıkmıştım, araçta nerdeyse metal yok heryer plastik ....
orheen
General
General
orheen

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePerş. 2 Nis. - 7:01

Süvaribey demiş ki:
Arkadaşlar ben 1993 model brodway ve 2008 megan kullandım, meganı kullanırken brodwayımı özledim çünkü araba durmadan sorun çıkarıyordu ve servise gitmekten bıkmıştım, araçta nerdeyse metal yok heryer plastik ....

Gerçekten öyle benimde arkadaş megan ı ile usta peşinden koşmaya bıktı en sonunda sattı. Sanayideki usta bile broadway megane den daha sağlam diyor sigara
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePtsi 3 Ağus. - 17:47

benim scenic gene cortladı, durduk yerde direksiyondan ses gelmeye başladı ve direksiyon ağırlaştı sanırım yüklü bir fatura beni bekliyor yarın belli olur, bana göre hidrolik pompa sizlere ömür sanırım çünkü yağı falan kontrol ettim seviye normal bağlantı elemanlarında görebildiğim kadarıyla kaçakta yok bi daha renault'u kapıma zor sokarım hele bir maddi durumu düzelteyim ilk işim bundan kurtulmak olacak
orheen.
General
General
orheen.

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePtsi 3 Ağus. - 18:25

Selim abi Scenicin kaç model kaç km de? Geçmiş olsun sigara
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePtsi 3 Ağus. - 18:58

2002 eski kasa rxt, ama daha 65.000 km de 0 km almıştım ama keşke almaz olsaymışım her sene olmadık bir sorun çıkartıyor artık uzun yola gitmaye korkar oldum Allahtan sahibini seviyor olacakki bütün sorunlarını en azından şehir içinde ortaya çıkarıyor renault - RENAULT 595873
orheen.
General
General
orheen.

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePtsi 3 Ağus. - 19:03

kir-pi demiş ki:
2002 eski kasa rxt, ama daha 65.000 km de 0 km almıştım ama keşke almaz olsaymışım her sene olmadık bir sorun çıkartıyor artık uzun yola gitmaye korkar oldum Allahtan sahibini seviyor olacakki bütün sorunlarını en azından şehir içinde ortaya çıkarıyor renault - RENAULT 595873

Hımm 65 binde daha yeniymiş. İnşallah büyük birşey değildir sigara Ben eski arabamdan biliyorum bu tarz problemlerin nekadar can sıkıcı olduğunu. tokmak
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimeSalı 4 Ağus. - 15:57

evet bu gün arabanın günahı belli oldu tahmin ettiğim gibi hidrolik pompa dağılmış, nasıl olduysa artık demekki çok kaliteliymiş Evil or Very Mad ben ki pompaya herhangi bir yük binmesin diye arabayı daha bir kez olsun direksiyonu tam dönük vaziyette bırakmamışımdır onu bırak yarım dönük bile bırakmam hep tam düz bırakırım, bu şeklide kullanımla 65.000 km ancak dayanabiliyorsa diyecek hiç bir şey bulamıyorum, ayrıca güya renoların parçası ucuz diye bilinir hidrolik pompa 500 TL ne diyeyim sudan ucuz renault - RENAULT 595873
orheen.
General
General
orheen.

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimeSalı 4 Ağus. - 17:49

kir-pi demiş ki:
evet bu gün arabanın günahı belli oldu tahmin ettiğim gibi hidrolik pompa dağılmış, nasıl olduysa artık demekki çok kaliteliymiş Evil or Very Mad ben ki pompaya herhangi bir yük binmesin diye arabayı daha bir kez olsun direksiyonu tam dönük vaziyette bırakmamışımdır onu bırak yarım dönük bile bırakmam hep tam düz bırakırım, bu şeklide kullanımla 65.000 km ancak dayanabiliyorsa diyecek hiç bir şey bulamıyorum, ayrıca güya renoların parçası ucuz diye bilinir hidrolik pompa 500 TL ne diyeyim sudan ucuz renault - RENAULT 595873

Makinaların hidrolik pompaları bile okadar yok yaw yuh diyorum Renoya renault - RENAULT 175313 oğlu renault - RENAULT 175313

Selim abi belki bu son nazarlıktır tokmak
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimeSalı 4 Ağus. - 18:08

cam krikosuda serviste 600-650 tl servise kalırsa komle değiştiriyor ama kırılan sadece plastik bir aksam sanayide 25-30 tl ye işçilik dahil hallediyorlar, ama hidrolik pompa sen daha iyi bilirsin ama tamir edilecek bişey değil herhaldeki hiç tamir ettirmeye çalışalım demediler
orheen.
General
General
orheen.

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimeSalı 4 Ağus. - 18:21

Onların da tamir takımları var, keçeleri, salmastrası vb. değişebiliyor ama demekki büyük bir sorun vardı. Neyse o paranın gideceği varmış sağlık olsun okeydir
ceyhunberber
Albay
Albay
ceyhunberber

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimeÇarş. 5 Ağus. - 18:26

kir-pi demiş ki:

salla bayirdan asaği al kaskodan parasini yerim pompasini diyip flower

saka bir yana cidden can sıkıcı seyler benim arkadasta 2005 var onunda otomatik sanjiman gidici gibi bir ara silecek motoru yanmisti 350 tl ydi.. reno bazen cok can sıkıyor....
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePerş. 6 Ağus. - 7:17

ceyhunberber demiş ki:
kir-pi demiş ki:

salla bayirdan asaği al kaskodan parasini yerim pompasini diyip flower

saka bir yana cidden can sıkıcı seyler benim arkadasta 2005 var onunda otomatik sanjiman gidici gibi bir ara silecek motoru yanmisti 350 tl ydi.. reno bazen cok can sıkıyor....

Düşünmedim değil ama %60 hasrasızlık indirimine yazık olacak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Haberci
General
General
Haberci

renault - RENAULT Empty
MesajKonu: Geri: RENAULT   renault - RENAULT Icon_minitimePtsi 30 Ağus. - 16:53

renault - RENAULT 617151713

Renault Latitude ile lüks sınıfa giriyor - Renault’nun yeni üst orta sınıf modeli Latitude, ağustos sonundaki Moskova Fuarı’nda gün ışığına çıkacak. Latitude 2010 sonbaharından itibaren öncelikle Asya, Afrika, Rusya, Türkiye, Körfez Ülkeleri, Avustralya ve Meksika’da satışa sunulacak. Renault Latitude Türkiye’de Ocak 2011’de ticarileştirilecek. Renault Latitude şık ve prestijli bir otomobil görüntüsü sergiliyor. Bu yeni model, Renault’nun uluslararası üst orta sınıf ürün arzını zenginleştirecek.

renault - RENAULT 197537241

Seat Ibiza ailesi iki modelle genişledi - Ibiza serisi, İspanyol markasının tarihinde büyük isim yapmış versiyonu Cupra ve seriye son olarak katılan Bocanegra modelleriyle genişliyor. Cupra 46 bin TL, Bocanegra ise 47 bin 500 TL tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatı ile satışa sunuluyor.

renault - RENAULT 401014204

Dış ve iç tasarımlarıyla dikkat çeken modeller, güçlü motor seçeneği ve zengin donanım seviyeleriyle de segmentlerinde ön plana çıkıyor. DSG’nin 1.4 TSI motorda ilk kez kullanıldığı modeller

RENAULT
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anahtar Kelimeler: Araba, Arabalar, İkinciHB 1.5 dCi, Renault Megane HB 1.5 dCi kanesi, Renault Megane HB 1.5 dCi Test, Renault Megane HB Karnesi, Renault Megane HB
» Renault Fluence Satışta
» Makyajlı Renault Clio
» Renault'ta görev değişimi
» Renault Koleos 2.0 DCI 150 HP Testi