TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri 1144131_620x410

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimePaz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Toyota-yaris-2012-model-elektrikli-araba-564x272-300x144

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri 750x400xyeni-toyota-yaris-2014-3.jpg.pagespeed.ic.4Voe51m58E

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri 10_ayda_400_toyota_calisani_sendikali_oldu13801947920_h1078758

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Toyota_turkiyenin_ocak_ayi_ihracatinda_artis13923844060_h1127811

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeC.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci
triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Toyota_2_milyon_aracini_geri_cagirdi13922601220_h1127122

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
dizel triger test% renault% toyota corolla auris kaza yakıt yeni geri +corolla barcelona 2011 dergi +2011 çağırma lastik DUAL araba SELECT yaris karşılaştırma renault test resimleri

Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri

4 posters
YazarMesaj
orheen.
General
General
orheen.

triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Empty
MesajKonu: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeÇarş. 24 Mart - 5:21

triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Triger-kay%C4%B1s%C4%B1-150x150
Triger kayışı, arabaların motorlarında silindir kapağı içerisinde
yeralan egzoz ve emme subaplarını hareket ettiren eksantrik mili ile
krank mili üzerinde yer alan volan dişlisini birbirine bağlayan parça
dır. Triger kayışı yaklaşık olarak 1.5 ton yük taşıya bilir. Ancak buna
rağmen sürekli metal dişlilere sürtündüğünden aşınıp kopabilir. Bu
yüzden ortalama 40.000 ila 60.000 km arasında değiştirilmeli dir. Triger
kayışı günümüzde artık set olarak değiştiriliyor.
Yolda arabanın triger kayışının kopması arabanın defome olması
demektir. Zaten triger kayışının koptuğunu hissederseniz asla bir daha
marşa çalıştırmak için marşa basmayın. Bu motorun içindeki bazı demir
parçaların birbirine girmesine neden olabilir. Triger kayışı fiyatları
arabanın modeline ve markasına göre değişmektedir.
Marka ve model Değişim aralığı Fiyat (Parça + İşçilik)
Honda Civic 1.6 Sedan Her 100.000 km’de 380 TL.
Opel Corsa 1.4 İlki 60.000 km diğerleri her 40.000 km’de 280 TL.
Fiat Palio 1.2 Her 45.000 km’de 300 TL.
Opel Astra 1.6 İlki 60.000 km diğerleri her 40.000 km’de 220 TL.
VW Polo 1.4 Her 90.000 km’de 400 TL.
Ford Focus 1.6 Her 120.000 km’de 280 TL.
VW Golf 1.6 Her 90.000 km’de 250 TL.
https://yaris.yetkin-forum.com
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeSalı 6 Nis. - 6:15

ee yaris ?
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeSalı 6 Nis. - 7:28

yariste zincir var kayis yok bu yuzden de maliyet yok Smile
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeSalı 6 Nis. - 8:49

peki bu zincir değişmiyormu ?
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeSalı 6 Nis. - 9:50

160 binde degismesi tavsiye ediliyor. Göreceli bir konu.
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı
talkers

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeSalı 6 Nis. - 11:58

başka bir konudada demiştim. amcamın corolla 86 model ve o da zincirli 370.000 km de.
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeSalı 6 Nis. - 17:06

hani burda RENO yok yaw 60 binde değişiyor eğer servise gidersen en az 800 kaat yazıyor çünkü bu SAĞLAM arabaların devirdaim pompalarıda bu kilometrede değişiyor yoksa iki k ez masraf açıyor triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri 595873
http://www.filmstop.com
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeSalı 6 Nis. - 17:08

Bu arada yarisin zincir ömrü genellikle motor ömrü ile sınırlıdır, en çok ses yapar biraz gevşerse
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeSalı 6 Nis. - 20:13

kir-pi demiş ki:
Bu arada yarisin zincir ömrü genellikle motor ömrü ile sınırlıdır, en çok ses yapar biraz gevşerse

Benim yaris daha 34 binde yılda 15 bin km kullanıyorum böyle giderse ben zincir değişimi göremem triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_flower

Megane 2 lerde triger kayışı mı var triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_scratch
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeÇarş. 7 Nis. - 17:01

valla benimkinde var ben onu bilirim, sanırım megane II lerde de kayış vardır sanki scenic II si olanlardan öyle duymuştum
nabolant
Çavuş
Çavuş
nabolant

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeCuma 30 Nis. - 7:41

doblo 1.9 triger set ve v kayış set orijinal parçalarla değişimi işçilik dahil 400 tl affraid
kir-pi
Albay
Albay
kir-pi

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeCuma 30 Nis. - 17:39

nabolant demiş ki:
doblo 1.9 triger set ve v kayış set orijinal parçalarla değişimi işçilik dahil 400 tl affraid
Sudan ucuz yaw bizim renolarınki serviste 750-800 kaat, dışarıda bile 500 ü buluyor diye hatırlıyorum
nabolant
Çavuş
Çavuş
nabolant

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeC.tesi 1 Mayıs - 7:27

tabii bu servisdeki fiyatı degil, içinde 100 tl işçilik var 300 tl parça tutuyor ,servise gitseydim bu fiyatları kaçla çarpardım bilmiyorum...
orheen.
General
General
orheen.

MesajKonu: Geri: Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri   triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri Icon_minitimeC.tesi 1 Mayıs - 8:59

nabolant demiş ki:
tabii bu servisdeki fiyatı degil, içinde 100 tl işçilik var 300 tl parça tutuyor ,servise gitseydim bu fiyatları kaçla çarpardım bilmiyorum...

Yani en az 2 ile çarpardın triger - Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri 861928

Otomobillerin triger kayışı değişim maliyetleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» F.K.E. göre binek otomobillerin karşılaştırılması